logo
Dragan

MSI Radeon HD 4850 1024MB GDDR3 R4850-2D1G-OC

10.06.2009. @ 20:10   #Komentar #Grafička karta #MSI

Zna li neko da mi kaze nesto o ovoj kartici?

6 komentara

ivan
06.10.2009. @ 19:13 #2884fcb1

da li je bucna?

sima
12.10.2009. @ 10:02 #e3c8e3a7

kartica je ok,7.4 ocena u windows-u 7 kod mene...jeste bucna ali u igranju COD 5,fallout-a 3(1680x1050-sve u full-u) nekih 1.5-2h ne prelazi 45c a i nije neki potrosac tako da vam za normalan rad treba neko malo bolje napajanje od 400w

Ivan
12.10.2009. @ 21:53 #0253884c

Hvala Simo ! Bucna je samo dok igras, ili i u idle ? I bucno kao bas bucno ili ''cuje se'' ? Dvoumim se izmedju HIS-a IceQ4 ili ove MSI. His je kao jedva cujan po review-ima. Hvala.

sima
15.10.2009. @ 02:40 #93c4d973

neznam...sve zavisi od tvoje tolerancije za buku,nista preterano...i jos jedan plus od mene je to sto se klokuje strava znaci od svojih 640mhz gpu i 993mhz memorije u default-u kloknuo sam je na 730mhz gpu i 1200mhz memoriju i isterao 3dmark06 pri tom kloku je isla na 52c,neznam dali to his-ova moze da odradi?

Ivan
15.10.2009. @ 15:35 #97990c80

Sinoc sam je uzeo i po meni nije bucna, u odnosu na predhodnu 4850 rekao bih da je cak i tiha. Jedino sto me kod ove sad muci je to sto nevidim procenat uposlenosti GPU-a i ventilatora. Vidim samo temperaturu. Da li je to OK? +:hladna, rekao bih i tiha -:samo dve zice za ventilator

Stefan
25.11.2009. @ 17:11 #a971b114

imam je vec 3 meseca i jos uvek je veoma tiha.Odlicna grafika jos bolja zato sto igram WoW i ni jedan detalj ne propusta... +:odlicno hladjenje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan