logo
Nenad

MSI Radeon HD 4870 1GB GDDR5 R4870-MD1G

09.11.2009. @ 17:52   #Komentar #Grafička karta #MSI

da mozes pokrenuti bilo sta je nesporno ,ali ono sto me fascinira je to da njen program za konvertovanje video materijala iz AVI 60min file (12.2GB) 720x576 iskonvertuje u mpg2 DVD za 8:30 sek. pri tom ne koristeci procesor! A za isti proces sa phenomII 940x treba 18-20 min. Ko zna ocemu pricam bice vise nego fasciniran!!! +:za ove pare je vrhunski dobra

3 komentara

Jovan
29.12.2009. @ 21:52 #f0576836

Kartica je toliko dobra da ne mogu da vam opisem.. imam je vec 3 mijeseca i ne da sam zadovoljan , nego sam PREZADOVOLJAN, snagom, performansama.. Kada sam je kupovao razmisljao sam se da li da puknem tolike pare (platio sam je oko 180 eura) za grafiku ali kao sto rekoh ni jednog trenutka se nisam pokajao.. Nema te igrice koju nisam na ful odigrao na 22' monitoru..Sve u svemu ne planiram da je menjam u skorijem vremenskom periodu jer se odmah vidi da je ovo kartica koja je napravljena da traje.. A verujte nema te igrice koja ce da izadje u narednih godinu dana a da ova azdaja ne moze da je potera u HI rezoluciji i podesavanjima.. Najtoplija preporuka svima koji su u mogucnosti da nabave ovu karticu (ovde bas mislim na MSI grafiku jer su se pokazale kao izvaredne, izdrzljive i veoma kvalitetne) Jos jednom preoruka svima ko moze da je nabavi.. +:VRH, TOP, EXTRA, SAVRSENSTVO -:Ma nema nesto da joj fali

Zdeno
21.01.2010. @ 23:19 #62e91d0d

Treba da kupim novu karticu. Ali koju nemogu da se odlucim. ati vs nvidiu?Ja trenutno imam nvidiu 8800 gt 512mb ali me zanima da li je bolja OVA grafa. Ili sta vi kazete HD 4870 1G vs GeForce GTX 260 896MB. POMOZITE MI!!!

Siniša
22.01.2010. @ 11:05 #6ed0dd51

Imam isto 8800GT i preporučujem ti da uzmeš 5770, ima slične performanse ali donosi dosta novina, DX11, 45nm, manje troši.. +:Za Zdena

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan