logo
TiKy

MSI Radeon HD 4870 1GB GDDR5 R4870-T2D1G

10.02.2010. @ 14:42   #Komentar #Grafička karta #MSI

neshvatam zasto nema potraznje za ovom karticom...mislim da za ove pare ne mozete naci jacu kartu...ako uz nju stavite jace hladjenje mzete je overklokovati i na 900MHz bez ikakve brige...mislim da se isplati kupiti je s obzirom da je 4890 skuplja 60e a razlika je 100MHz +:radni takt,gddr5 -:zagrijavanje,trazi jako napajanje

4 komentara

kujo
11.02.2010. @ 19:16 #a828a21f

Tiky reci mi molim te da li ova grafa moze da se pioveze sa tv-om posto ja imam gainward 4850 gs i nema sanse da je povezem! Tv mi je standardan, nelcd, hdmi i ostalo! Hvala!

TiKy
17.02.2010. @ 13:21 #35171718

imas izlaz s-tv koji ne nudi neku rezoluciju...a u slucaju da imas lcd ili neku plazmu novije genercije postoji izlaz hdmi...koji ti nudi sliku iz snova veruj mi!

Kujo
17.02.2010. @ 18:10 #5c6dcd6a

Hvala Tiky!

Scorpion
11.08.2010. @ 23:36 #8f381f6a

Još uvek nisam naišao na igru koju ne mogu da igram na max podešavanjima na rezoluciji od 16801050,a nekad prebacim na tv 42" pri 19201080 i radi bez greške,super grafa svaka preporuka,malo je komplikovana za čišćenje kad se zaguši od prašine mora bukvalno skroz da se rasturi ali to se radi 1 godišnje pa i ne predstavlja veliki problem bar ne meni

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan