logo
Milan

MSI Radeon HD 4870 X2 2GB GDDR5 R4870X2 T2D2G

09.12.2008. @ 23:02   #Komentar #Grafička karta #MSI

Sta ima da se kaze..Samo da vidim nekog da nesto lupeta dere se trosi struju ili slicno da ga nadjem da ga nalupam :) Sta reci za grafiku koja owoliko kosta uostalom :) +:Verovatno i nvidia zavidi... -:Cena jos uvek ogromna za nase uslove..

2 komentara

Nemanja
21.12.2008. @ 16:54 #a60556ad

Imam ovu grafiku tj. R4870X2-T2D2G-OC jedno dva meseca, mogu vam reci da je zver, ali nekako sam navikao na nvidiu, tako da cekam njihovu dvoglavu azdaju pa da prodam ovu....kad je budem prodavao javljam...pozzz -:Malo bucniji ventilator

nesha 3 put
28.02.2009. @ 10:28 #ed38aa54

bacnje para kazem jos jednom i nemojte da mi brisete komentar +:dobra grafika

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan