Slucajno sam dosao u posed ovakve kartice, ima li neko iskustva sa njom? Da li da je zadrzim ili da trazim nesto bolje...? Jos nisam stigao ni da je isprobam. Stavio sam je na Asus A8N-E plocu sa procesorom Athlon 1.8 (3000+). Rama imam 1,5 GB. Cena je mala, pa se bojim da je kartica jako losa... :( Pozdrav
Slucajno sam dosao u posed ovakve kartice, ima li neko iskustva sa njom? Da li da je zadrzim ili da trazim nesto bolje...? Jos nisam stigao ni da je isprobam. Stavio sam je na Asus A8N-E plocu sa procesorom Athlon 1.8 (3000+). Rama imam 1,5 GB. Cena je mala, pa se bojim da je kartica jako losa... :( Pozdrav
ne znam brate ja sam je ubacio danas i temparatura je oko 65C ne znam da li je to ok za njenu pasivnu!
@Rodick Sve je ok, to je normalno, pasivno hladjenje ne moze da ima performanse kao aktivno, ako te bas brine dodas jedan 12cm ventilator u kuciste opasce malo temperatura :)
Meni je obicno oko 39-40 stepeni, kad ukjucim neku zahtevniju igru popone se na 50 stepeni
Jel moze da gura nove igrice,tipa battlefield 3 itd?