logo
sg

MSI Radeon HD 5450 512MB GDDR3 R5450-MD512H

14.07.2011. @ 13:27   #Komentar #Grafička karta #MSI

Slucajno sam dosao u posed ovakve kartice, ima li neko iskustva sa njom? Da li da je zadrzim ili da trazim nesto bolje...? Jos nisam stigao ni da je isprobam. Stavio sam je na Asus A8N-E plocu sa procesorom Athlon 1.8 (3000+). Rama imam 1,5 GB. Cena je mala, pa se bojim da je kartica jako losa... :( Pozdrav

5 komentara

sg
14.07.2011. @ 13:34 #aa35b358

Slucajno sam dosao u posed ovakve kartice, ima li neko iskustva sa njom? Da li da je zadrzim ili da trazim nesto bolje...? Jos nisam stigao ni da je isprobam. Stavio sam je na Asus A8N-E plocu sa procesorom Athlon 1.8 (3000+). Rama imam 1,5 GB. Cena je mala, pa se bojim da je kartica jako losa... :( Pozdrav

Rodick
29.07.2011. @ 16:22 #8d634791

ne znam brate ja sam je ubacio danas i temparatura je oko 65C ne znam da li je to ok za njenu pasivnu!

MSI_Guy
21.08.2011. @ 22:18 #7e8b139c

@Rodick Sve je ok, to je normalno, pasivno hladjenje ne moze da ima performanse kao aktivno, ako te bas brine dodas jedan 12cm ventilator u kuciste opasce malo temperatura :)

Pero
09.02.2012. @ 21:45 #77b22024

Meni je obicno oko 39-40 stepeni, kad ukjucim neku zahtevniju igru popone se na 50 stepeni

Left 4 dead :D
08.12.2012. @ 23:35 #72b2c4e2

Jel moze da gura nove igrice,tipa battlefield 3 itd?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan