logo
Miki

MSI Radeon HD 5670 1GB GDDR5 R5670-PMD1G

27.02.2010. @ 11:25   #Komentar #Grafička karta #MSI

Hteo bi da kupim ovu grafu pa me interesuje dali ima razlike u performansama kad se pogledaju drugi proizvodjaci,asus 5670,gigabyte 5670 i.t.d jer ima osetne razlike u cenama ?

18 komentara

Ljuba
01.03.2010. @ 10:51 #072fb93b

Nema nikakve razlike u performansama, uzimi jefitiniju, možeš čak i verziju od 512MB koja je jeftinija a nema mnogo razlike u performansama.

Miki
01.03.2010. @ 11:07 #8d996f62

Hvala al narucih vec ovu od 1gb jer se tesko nalaze od 512mb,javljam kakva je kad mi dodju komponente i sklopim komp

Aleksandar
09.03.2010. @ 10:25 #f1f64bfb

i kakava je Miki kartica? Ja takodje nameravam da je kupim sada, pa me zanima, igrice na high????

Miki
11.03.2010. @ 02:45 #3f4b3121

Ja sam zadovoljan, doduse ja nemam neke preterane zahteve niti imam gta4 ili crysis,ali evo : Nfs undercover i tomb raider underworld na high bez problema, 3dmark 06 11740 poena na default

Marko
24.03.2010. @ 13:55 #1ddd9793

Nije istina da je bolja od GTX260 i 4890, bolja je od 9800GT i 4850, u svakom slučaju odlična kartica do 100e. +:Za sretena

stalker
19.04.2010. @ 14:47 #96a5fba3

Moze li da se prikaci na kineskom napajanju KME 450W? Jel radi dobro sa Intel Core 2 Duo E7200 2.53 GHz?

mrta
12.05.2010. @ 02:38 #a003403b

Moze ,trebalo bi

gomi
08.06.2010. @ 00:35 #42e28f91

Netacno je da je bolja od 4850....Znatno je losija.Ali za ove pare vredi... +:0dgovor

Ivan
21.08.2010. @ 19:31 #86daa176

Da li se greje?da li je bucna?

bojan
20.10.2010. @ 19:01 #6e6d44c3

da li bi poterala pes2011,mafia2 na maximali?? +:pitanje

goran
20.10.2010. @ 20:22 #8502bcea

da li je to realan mem takt 4040 MHz? i jel bolja od ove GAINWARD GeForce GTS 450 1GB GDDR5 Golden Sample Goes Like Hell GTS450-1024-HDMI-DUALDVI-VGA-GS-GLH ciji je mem takt na 2000 MHz. razlika neka molim vas +:pitanje

Marko
21.10.2010. @ 10:24 #a5dac6b2

Nije bolja od GTS 450, GTS 450 se takmiči sa 5750.

goxybg
05.11.2010. @ 09:37 #7691f4fd

@Bojan Ja igram pes2011 na grafi X1650 PRO na high detaljima bez seckanja i bilo kakvih problema, tako da ce i ova da potera sve igrice...

Ja
19.11.2010. @ 21:32 #ba367ed4

@gomi,ova graficka JESTE bolja od 4850 ima i veci bandwith i noviju arhitekturu i vece taktove!!! +:Za te pare extra... -:Nista posebno...

alibaba
28.11.2010. @ 20:27 #b604b142

tesko da je bolja od 4850. to da li je takt veci ili ne naravno da ima uticaja, ali nikako nije presudno, kao ni to sto je novije generacije. kod grafickih imate mali milion varijabli koje uticu na efektivnost i efikasnost rada, tako da... +:za te pare ok

Pedja
09.01.2011. @ 13:35 #41c6354d

Ja imam ovu graficku vec 9 meseci,kad sam uzeo i nov racunar i za sada sam prezadovoljan.Uz procesor intel i3 530 i 2CB DDR3 1333Mhz ram memorije sve igra igram na maximum detaljima bez problema.Potpuna preporuka za te pare. +:Odnos cena-kvalitet.

Comy
08.07.2011. @ 09:49 #a6b81936

Kupio sam ovu grafu sasvim slucajno ali sam iskreno prezadovoljan. Posto se bavim grafickim dizajnom, sasvim ispunjava sve zadatke. 3D Rendering u 3dS Maxu fura bez problema, nema nikakvog stucanja. Za ove pare je i vise nego dobra. Radila je na napajanju od 450W pre godinu dana, a sada na LC Power od 650W, 8 GB DDR3, Crosshair IV Formuli i sa Phenom II x4 955BE. Ne greje se skoro uopste pri maximalnom opterecenju i nije bucna. Sve u svemu, zasto da se puca preko 15000 za neku slicnih karakteristika da bi maglu u igrici video 5 metra duze!? Moja svaka preporuka!!!

Sve
05.12.2014. @ 10:40 #064a242f

Ja imam grafiku igram na nju Gta 5 ;)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan