logo
bK

MSI Radeon HD 5770 1GB GDDR5 R5770-PMD1G

27.01.2011. @ 22:30   #Komentar #Grafička karta #MSI

Jel iko imao iskustava sa ovom karicom ?

19 komentara

asterix
29.01.2011. @ 08:33 #d105acca

koja je manji potrosac struje ova ili msi cyclone 450 i da li ima kakve razlike u njima

Goran
31.01.2011. @ 19:33 #6d0ab595

Evo ja ti mogu kazem odprilike: Ova graficka trosi malo vise struju od Gts 450.. al eto mozda je malo bolja od Gts 450... al to varira posto neke igrice bolje rade na Nvida graficke a neke suprotno na Radeon.. Inace Gts 450 cyclone je odlicna grafa..

Goran
31.01.2011. @ 19:58 #8d3aab08

Evo sad sam Googlovao malo u maksu trosi ova graficka malo manje struju od GTS 450 al u standard tu su.. Pozz

asterix
01.02.2011. @ 13:44 #c5631108

mislio sam da uzmem gts 450 ali mi ploca ne podrzava sli nego crossfire pa cu verovatno da uzmem 5770msi

dule
24.02.2011. @ 21:54 #83bbf889

da li moze da ju izgura lc power super silent 4650

dule
24.02.2011. @ 21:57 #536fd8ac

greska u napajanju lc power super silent 6450

Sile
26.02.2011. @ 01:37 #f4a17261

Naravno da mozes 450w je sasvim dovoljno za ovu graficku, ako imas neki dual core procesor moze i na 400w bez problema

dule
27.02.2011. @ 08:15 #9708d826

c2d e 4500 klokowan na 2,5,4gbddr2,

DZoni
06.05.2011. @ 18:27 #dbcab9d4

Imao sam 3870 i ocekivao sam veliki pomak sa ovom karticom bar po testovima koje sam video na netu medjutim ja ga ne vidim ,sve igre sam na 3870 igrao na navijse detalja uglavnom bez AA a sad sa ovom imam isti FPS samo sa ukljucenim AA..a ja ocekivao duplo veci FPS.Ipak sam trebao da kupim neku sa 256 bita. +:JEftino,malo trosi -:ocekivao sam vise

sax
06.05.2011. @ 22:17 #26de818f

Dule moci ces apsolutno tu graficku na tom napajanju bez ikakvih problema,imam ja isto to napajanje,teralo je 3850,3870,4830 i sad 5770 a kod predhodnog vlasnika kaze da mu bez problema guralo cak i gtx260 koja trosiiiii ali ti taj procesor u vecini igara predstavlja usko grlo,meni je athlon na 2.6 ghz gusio opasno ati 3870 ZA DZonija mogu samo da kazem imas gore navedeno koje sam sve grafike u zadnje vreme koristio i svaka predstavlja poboljsanje od oko 20-30% u odnosu na predhodnu tako da mi je otprilike 5770 duplo jaca od 3850,neznam sto ti nisi zadovoljan,ni sta si uopste ocekivao,5770 tera crysis warhead na enthusiast 25-30 fps na 1920x1080,3870 moze da ga gura na midium sa istim brojem frejmova,pa ti vidi,meni je razlika i vise nego vidljiva +:za Duleta -:za DZoni

dule
19.05.2011. @ 17:36 #fadfb1e8

klokovo sam na 3.o1 iradi bez problema sa 4gb 1066,craysis u fulu bez stuckanja +:za saxa

Marko
01.06.2011. @ 18:44 #e1beb466

ono sto sam primetio je da graficka radi na oko 55-56°C, dok u Furmark-u ide i do 96°C! O tome kako radi u igrama ne mogu da pisem - nisam je probao, sklapam konfiguraciju a prijatelja pa sam odradio ono sto me je zanimalo!!! +:Ne znam -:Greje se strasno...

nzm!!!
24.07.2011. @ 22:19 #37ed3c68

Ljudi moze da prica ko sta hoce, karta je mng bolja od 3870 a ti sto nisi dobio veci fps u igrama,to ja zato sto je karta namenjena za jaci dual ili quad core procesor...citaj malo po netu pa ces da vidis... :D

DZoni
31.08.2011. @ 11:43 #c50624d5

Ja sam napisao da mi ide sporije od 3870 ali tad sam imao jaci dual core ,sad sam zamenio sa phenom x4 i sljaka extra ,razlika na 5770 izmedju phenoma i dual core-a u FPS-ovima je DUPLO.ALi ko ima dual core 5770 je bacanje para.

tugomir
24.10.2012. @ 09:45 #9b45aa18

ида ли се греје, које су темп. уидле и у раду +:koja joj je ocena windows 7 -:koja joj je

Marko
28.01.2013. @ 20:47 #4c639774

Da li moze na brendirano napajanje HP od 365w? Konfiguracija je sledeca... Intel Core 2 Duo E6400 2.13 3 gb ddr2 320 hdd

Nikola
07.02.2013. @ 14:46 #02e2817f

Da li moze na maticnu MSI G41M-P23? Ako moze, kako bi radila sa intel dual core e5200 klokovan na 3,33 ghz i 4gb ddr3? Sto brzi odgovor, hvala.

Vlado nk
14.02.2013. @ 01:58 #6c5b1fce

Moze, stavi i uzivaj !!!!! +:Nikola -:Nikola

Darjan
21.12.2013. @ 01:33 #cbb1180d

Ljudi imam ovu grafičku oko 2 godine i u tom periodu sam igrao sve moguće igre na high podešavanjima, a performanse su bile više nego zadovoljavajuće. Ali, jednom prilikom sam menjao kuler na procesoru i usput izduvao celo kućište kompresorom pa i grafičku. Posle toga je sve radilo perfektno do skoro, kada mi je temperatura GPUa počela da skače na 104-110 stepeni i onda se komp preventivno ugasi... Tražio sam po forumima i ugl. ljudi koji su imali isti problem kažu da je ona plastika koja drži kuler na grafičkoj slabog kvaliteta i podložna je pomeranju iz ležišta, tako da čim se ona pomeri kuler ne radi kako treba i jbg... Toliko od mene. Ako je čuvate radiće vam odlično i na novijim naslovima... +:Odlični detalji, bez seckanja! -:pregrevanje :(

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan