ja sam čuo da MSi-ov primjerak ove grafe nije dobar zašto recite mi,igleda super moćno
izgleda mocno deluje mocno x) radi mocno x) mocna je i mocno radi takodje i razbija x) +:DA DA i DA -:znaciii
mislim da nema konkurenciju,za 5870 je ovo najjeftiniji proizvodjac,ali radi posao,kao i svaka druga regularna 5870!tako da je,definitivno,best buy!!! +:prejaka kartica
Topla preporuka skinuti poklopac radi boljeg hladjenja.