logo
Yojimbo

MSI Radeon HD 6670 1GB GDDR5 R6670-MD1GD5

10.06.2011. @ 13:32   #Komentar #Grafička karta #MSI

Jel ima neko ovo chudo? Neka iskustva..??

75 komentara

Dark Lone
11.06.2011. @ 20:47 #08a2bb33

Koliko sam cuo malo je jaca od 5770 za nekih 2 do 4% sto znaci isplati se uzetu je pre nego 5770,pozdrav. +:ZA Jojimbo

Milan
12.06.2011. @ 15:28 #c5938ebc

Ne nikako ne moze biti jaca od 5770 pa kartica nije uopste u klasi sa 5770. Nekih 10-15% je bolja od 5670 i to je to ona je upravo i naslednik navedene.

Wolf
13.06.2011. @ 02:54 #67e15941

Sasvim solidna grafa za 19 inch monitire, naslednik 5670, nesto malo bolji od nje nekih 10 do 15 %, upravo tako sto kaze Milan, hladna, malo trosi pa nije lose resenje za one sa slabijim napajanjem, npr bench: just cause 2-1440x900 sve high i aa 2x average frame rate 45... +:za te pare dobra, hladna, mali potrosac -:zasad nema

mrmada
13.06.2011. @ 14:31 #752a1977

A koliko je to 5770 jaka kartica kad je 6670 15% bolja od 5670 a losija je od 5770.Kartica je sigurno bolja od 5770,ne nesto preterano ali sigurno ima novije tehnologije i sigurno je ako i ne bolja,onda rame uz rame sa 5770.

Djuka
13.06.2011. @ 15:54 #72796db5

Pa 5750 je bolja od 5670 oko 30-40%, a 5770 je bolja od 5750 oko 20-30%, a 6670 je bolja od 5670 oko 15%. +:@mrmada

Srdjan
13.06.2011. @ 17:00 #d1fbf3db

Prvo ova graficka nije bolje od 5750 a kamoli od 5770, ko želi igrice za male pare prethodne dve su savsene, ono sto izdvaja ovu graficku je multimedijalna podrška za 3d kao i ubzanje za većinu video sadržaja. i ako volite HTCP konfiguracije ne postoji bolja kartica. troši u max 68W(prosek oko 38W), temp je oko 39C a sve novije igrice na 1280x1024 u high ( ili FULL-u) tera bez problema +:Nema dodatno napajanje, malo troši, hladna -:puno košta

mladen
16.06.2011. @ 22:22 #d7d48a9a

Jel ima neko problem sa bukom mislim,nisam neka picajyla al moja se cuje bukvalno jace od svih ostalih kulera u masini,a kad kulere yaustavim prstima ni jedan drugi kuler mi se skoro ne cuje.Najveci problem mi je sto koliku god bryinu da stavim u katalistu,bilo 20 bilo 100 posto fan speed nema nikakve razlike.Moze li mi neko pomoci Hvala -:cuje se ko luda

qu@ker
17.06.2011. @ 01:03 #2a21478b

kartica moze sve novije igrice da pokrene u full HD rezoliciji (1920x1080), neke i sa svim detaljima ali uglavnom na medium tera sve . Bolja je od 5670. Kod mene temp nije prelazila 45 C, ni posle vise casovnog igranja Settlersa 7 nema dodatno napajanje sto je + ,dobro hladjenje, Preporuka za sve koji nisu okoreli "HIGH DETAIL" u igricama, da ima dva ventilatora pa zna da bude pomalo bucna ali koliko ja znam nikad neigram nista sa ugasenim zvucnicima ;) -:mozda buka

ja
19.06.2011. @ 02:13 #d05f2ba9

6670 ne moze ni da prismrdi 5770, a bolja je nekih 5% od 5670!!!

MSI_Guy
30.06.2011. @ 20:57 #8111e791

Naravno da ne moze nije ni namenjena da se "trka" sa njom, vec je tu da zameni HD5670 od koje i jeste bolja :)

Sejk
28.08.2011. @ 01:31 #3008ac85

recite vi meni da li ova grafa moze da tera gta 4, crysis 2, battlefield bad company 2 na high detail ? i da li ce moci da pokrene battlefield 3 ?

Djuka
29.08.2011. @ 12:42 #d009a917

Zavisi od procesora koji imaš (kod GTA 4 je velika razlika između dual core i quad core procesora) i na kojoj rezoluciji igraš. Ako igraš na 1280x1024 i imaš dual core bar 3GHz moći ćeš sve što si nabrojao da igraš, ali ti preporučujem da slične pare uzmeš 5750, koja je osetno jača.

MSI_Guy
30.08.2011. @ 19:41 #8af04f5b

@Sejk Djuka je potpuno u pravu, mada bi idealno bilo da lepo uzmes HD6670 i resis se muka, ako ti se igraju novije igre, osim ako nemas monitor sa malom rezolucijom :)

MSI_Guy
30.08.2011. @ 19:53 #793231c2

Izvini, greska mislio sam na HD6770 :)

Amd gamer
06.09.2011. @ 23:56 #cf35027f

Skoro sam uzeo konfu pre 2,3 dana,sa Amd X4 925 @3.0ghz,4gb ddr3 kingston i ovom grafom teram sve igrice na high u full rez 1920x1080 na 22 inca..Metro 2033,battlefield bc 2,gta liberty city,mafia 2 sve ovo tera... +:Odnos,cena,kvalitet

n.n.
05.10.2011. @ 12:31 #464c3e60

hahaha de ne lazi ljude da teras sve te igre na high podesavanjima + full hd sa kartom od samo 128bit-a i 480 stream procesora,nema sanse,pogotovu metro 2033! +:@amd gamer

eslamos
31.10.2011. @ 15:23 #3532c851

hahahah metro na high i 1080p sa ovom grafom,daj ne lupaj gluposti i ne lazi ljude ovde bez potrebe jednostavno ova grafa je sasvim ok za igranje na manjim rezolucijama mada je ipak mnogo bolje dodati jos 10e i kupiti 6770 koja je ipak mnogo bolja,ko oce metro 2033 na 1920x1080 rez i high detaljima nista ispod HD 6870.

profa
31.10.2011. @ 21:39 #2b8e2e5d

nasmeja me covek sa ovom grafom tera sve u full hd.....moguce je to znaci sve igras kao kad ti puste usporen snimak???koja laz!!!!!!!

Nbt
01.11.2011. @ 22:53 #c55f1a54

Imam i ja ovu grafu sa amd x4 925 i 8gb ddr3 kingston 1333 mhz,mogu da igram sta god zelim na max ali rezolucija mi je uvej 1280x960 da bi sve islo kao po loju. . .Ubacio sam battlefield 3 skoro,igram na ultra na 1280x960 imam oko 45 fps . . .solidno zar ne. . .?

trololo
07.11.2011. @ 15:08 #63bc777a

ima li neko realan da kaze da li ova grafa valja ili ne? +:valja li?

profa
07.11.2011. @ 17:40 #18adbf85

trololo dodaj jos 15evrica i uzmi hd 6770 koja je mnogo bolja i mozes da igras u full hd na maxx igrice bez problema...

Danijel
08.11.2011. @ 07:57 #deee5d64

Da li ova graficka zahteva dodatni konektor za napajanje ili sve radi preko pci slota?

Djuka
08.11.2011. @ 13:42 #4ba81e21

Milslim da ne zahteva, ali ako zahteva dobiješ ga uz grafičku.

Danijel
08.11.2011. @ 14:20 #e821c76f

Hvala

Joker
22.11.2011. @ 20:50 #c13dc66c

Ako imate 75 evra kupite ovu grafu,a ako imate 100 kupite hd 6770 i plus vam ostaje kusur. . . XD

Amd gamer
24.11.2011. @ 00:21 #0b9e4974

Hahahah covek budala,ae ja sam slagao za full metro itd. . .Ali sa hd 6770 sve na full slabije. . .Imam druga koji ima HD6790 amd x4 955 black edition i 8gb ddr3 rama i opet nmz sve da igra na full. .. .

Drajfus
26.11.2011. @ 10:44 #98cf64cd

tiha je u radu, za hd reprodukciju svih sadržaja je odlična, mozete slobodno igrati igre u full hd rezoluciji, po meni zasluzuje mesto u vrhu srednje kategorije grafičkih karti... +:multimedija, igre, mala potrošnja -:skuplja je nego sto bi trebalo

Milos
10.12.2011. @ 19:11 #8c7f8a8c

moze li na ovoj kartici pes2012 da se igra na najjacoj reyoluciji na high detaljima ?

Nbt
12.12.2011. @ 18:10 #12d6b53e

Moze bez problema. . .

miki
08.01.2012. @ 19:08 #214fdad8

Moze li na ovoj kartici da se prikaci beli dvi na plavi,zbunjuje me to da li je isti kao beli dvi ili su samo boju promenili radi trenda???

ljusa
08.01.2012. @ 20:14 #81ac0f2b

Јели бучна ова картица, пошто видим има мали вентилатор. Због тога ми се не свиђа, боља би била да има већи, бар што се буке тиче.

Nbt
17.01.2012. @ 23:20 #25a90a30

Posedujem ovu graficku do sad se pokazala odlicno u igricama.Ali imam kinzu napajanje tako da nzm da li se cuje grafa ili napajanje,uzimam Lc power 600w pa ti javljam. . .ali msm da je relativno tiha a i temperatura nikad nije porasla vise od 45 stepena. . . +:Odg za Ljusu

Nbt
21.01.2012. @ 01:34 #8c8f9af6

Grafa je tiha problem je bio u napajanju. . .

Andrej
04.02.2012. @ 08:59 #db58a88d

@ sve gejmere, mnogi ljudi kontaju ako kupe extra graficku da ce im igre terati sve na high...e vidite to je pogresno razmisljanje. Razlog zbog toga je sto neki ljudi jos uvek imaju dual core procesore, a zna se da su graficke kartice i procesori kao momak i devojka....moraju se slagati u perfomansama. Ukratko, za graficke kartice novije generacije GDDR5 i DX11, jednostavno mora se imati jak procesor...minimum quad core. Testirao sam moju graficku ati 5570 1GB na mom kompu AMD Phenom 2.2Ghz x4 9550 i kod drugara AMD Athlon Dual Core 2.2Ghz, grafa radi mnogo brze kod mene. To mozete i sami testirati ;) +:Sasvim ok graficka kartica

NBt
06.02.2012. @ 02:12 #2cab6000

To se podrazumeva da grafa radi bolje uz quad core...;) Ja sam u sustini zadovoljan grafa je srednje klase,i uz nju imam amd x4 925 na 3.5GHZ,6GB DDR3 1333MHZ i chiftecovo napajanje 500W...Bitno da meni rade World of tanks ''tenkici'' na full hd rezoluciju na high detail sa ukljucenim high antialising-om . . :D +:Andrej

Ivan
12.02.2012. @ 17:02 #8e272297

Jel moze ova kartica da ide na PCI Express x16??

Djuka
13.02.2012. @ 15:04 #c8b9c83c

Naravno da može.

Boža
19.02.2012. @ 23:58 #30d8a307

U čemu je razlika između PCIe 2.0 i PCIe 2.1?

dzo
02.03.2012. @ 00:50 #f640c264

el moze ovo da se kaci na neko bzvz napajanje tipa ono uz bulubery kucista ,imam amd x3, 4 gb 1333 rama ,i ne planiram nista da klokujem +:deluje dobro za date pare

dejan
10.03.2012. @ 23:16 #90f989f4

moze na losija napajanja. 450+w

Sreder
03.05.2012. @ 04:37 #8614677b

Mnogo (mislim na cifru preko 50) grafickih karti mi je proslo kroz ruke, i uvek sam sebi govorio "nikad vise ne uzimam ATI"... Ali me odnos "cena-performanse" u odnosu na nVidia-u cesto zeznu, i tako bese sa ovom kartom. Montirah, instalirah drajvere, pustih 3dmark06 i odusevih se, 12285 poena!! Za manje od 80e takve performanse? hmmm... There must be a catch.... I bese :/ Posto se uostalom bavim audio i video produkcijom, uvek koristim dva monitora u "dual rezimu", a ova karta je na tom polju do sada NAJGORA koju sam imao prilike da koristim!! Prosto mi je neverovatno da karta sa takvim karakteristikama je zakazala u necem tako nezahtevnom :)) Savet iskusnijeg od vecine vas, uzimajte nVidiu!!! Uvek!! Pa makar to bila karta i sa duplo slabijim karakteristikama. Pozz +:Tiha, hladna, mali potrosac, relativno jeftina, solidne performanse -:Manjak podrske za "cross-fire", uzasna u "dual-monitors" rezimu

Milan
30.05.2012. @ 22:49 #22f11a18

1. Oni koji imaju nesto dublji dzep bolje je da "gadjaju" neku iz serije 7xxx. 2.Ova kartica je nesto sto bi svako (ko ima plitak dzep) da uzme u obzir kada kupuje graficku karticu jer ova je: nevidjeno mali potrosac, dakle ne treba napajanje od 100 evra, tera sve aktuelne igre bez seckanja (Battlefield 3, Mass Effect3 itd...), dakle ako vam je buzdet ogranicen bolju karticu od ove necete naci 100% sigurno. kod mene konfiguracija Athlon X4 640, Apacer 4GB ram, MSI HD 6670 i sve to tera kung-fu napajanje -Nomak 450W koje sam platio 600 din.

VRHUNSKA
17.08.2012. @ 19:57 #02288b63

MNOGO DOBRA TIHA I TERA SVE NAJNOVIJE IGRICE NA HIGH DETALIMA NA PLAZMI OD 32 INCA NA REZOLUCIJI 1280*720 DPI ALI JA IMAM PROCESOR BLACK EDITION AMD 6100 SIX CORE SA 6 JEZGARA +:ODLICNA

Marko
31.08.2012. @ 18:03 #774461ac

Pozz!! Interesuje me da li neko ima iskustva sa ovom grafickom na MSI G31tm-p21 (ploca), i kako se pokazala, ploca je malo starija, zato me buni, da li mogu da izvucem maximum iz grafike. Unapred hvala +:ODLICNA

neco
25.09.2012. @ 12:30 #c0071e29

da li je onabolja od msi ge force gt 630 1 gb ddr3 i od ge force 2 gb ddr3

kido
25.09.2012. @ 13:45 #b840bb8d

hteo bi da kupim ovu karticu pa ako bi neko znao da mi preporuci neku web stranicu koja bi mi poslala karticu na kosovo.bio bih veoma zahvalan

3D, Full hd
08.10.2012. @ 08:49 #62e994ef

Pozdrav svima. Hteo bih da vas pitam da li ova graficka moze da radi ok sa 3d i blyray filmovima od 50-60 gb? Imam stariju graficku koja nesmetano radi do 20-25 gb materijala al vec posle toga slika mrzne i koci, verujem da je do nje jer je graficka Gigabyte 7300 gt, kupljena pre 5 godina. Znaci ne trebaju mi igrice jer to ne igram, samo filmovi i da li je ova graficka ok kupovina jer je imam za dobru cenu. Ako ima neko predlog za bolju karticu za moje potrebe neka kaze, cena nije bitna. Hvala!

Darko
08.10.2012. @ 10:56 #7203d1ae

Verovatno može ok da radi, ova kartica je neuporedivo jača od 7300GT, ne znam samo kakav ti je procesor, pošto je i on bitan za blu ray i 3D..

-
08.10.2012. @ 11:32 #d90c7fd8

Procesor mi je amd athlon 64 x2 4400+, imam 3gb ram memorije, 450w chiefet napajanje...

Darko
08.10.2012. @ 14:02 #d574bbdb

Biće sve to dovoljno.

jaroslav
22.11.2012. @ 13:04 #858e7b22

marko ploča ti je dosta stara ali radiće bez problema +:tiha,mali potrošač -:nema ipak za te pare odlična

Milan
25.11.2012. @ 17:55 #9430fbd3

imam jedno pitanje. ploca mi je P43 NEO-F, procesor intel pentijum 2,5 duo core, graficka ge force 9600 gt, kada bi menjao graficku karticu sa ovom, da li bi dobio bolji kvalitet igrice sa ovim komponentama?

Miki85
21.12.2012. @ 14:40 #7bc273d6

Inace s obzirom da sam je dobro isprobao na najzahtevnijim ajnovijim igricama mogu da kazem da je za te pare najbolja graficka koju sam imao. Oduvek sam imao Nvidia kartice a ATi su mi bile nekako odbojne zbog budzeta sam uzeo ovu i vise sam nego zadovoljan . Radi mi perfektno na dva kompjutera jer sam kupio dve iste kartice. Glavni komp ima AMD Phenom II X6 1100T Black Edition 3.3GHz , a drugi je dosta slabiji Intel Celeron Dual Core 2.0 ghz. Ko je uzme nece se pokajati. +:Za te pare je vise nego odlicna

DEJAN
21.12.2012. @ 19:22 #bcab6725

jel bi mogla ova da tera bf3,ac3.gta4,itd u fulu na 1920x1080 sa 6gb rama i 3.06 x2 E6600 +:za sad dobra

nikola
23.12.2012. @ 14:26 #c1803133

koliko treba napajanje za ovu grafu AMD x4 3.4 GHz 4 gb ddr3 i 1 hdd 180gb +:performanse za te pare

Vlado nk
29.12.2012. @ 10:31 #eaa9178b

Moze ma 450W, bilo koje, a misim da moze na 400W MSI..Pozz! +:Nikola -:Nikola

DEJAN
29.12.2012. @ 21:10 #dd76c2cc

jel bi mogla ova da tera bf3,ac3.gta4,itd u fulu na 1920x1080 sa 6gb rama i 3.06 x2 E6600 +:za sad dobra

Box
06.01.2013. @ 17:30 #2a037b91

Da li moze da tera Far Cry 3,ako je uparena sa quad-om 960t i 8 gb RAM-a?

darko
13.01.2013. @ 15:13 #a4d09482

nisaam hteo da pisem minus i plus jer ne posedujem ovaj model nego powercolorov ali verujem da su razlike minimalne... sa ovom kartom nista sem pesa i fife nece ici u full hd,znaci 1920x1080 zaboravite.msm vi mozete da pustite u hd ali na low detaljima sto i nije nesto, ne kupujte veliki full hd monitor nego neki od 19 inca na 1366x768,sve igr koje sam probao rade sa procesorom intel g630 dual core 2,7ghz i 4 gb rama, sve na medium i na rezoluciji monitora, neke starije igre rade i na high. kad kazem starije msm na 2011u i pre.

Nikola
28.01.2013. @ 23:02 #c437c14e

Moze li ovo na maticnu MSI K9N Neo V3? Posto ne znam da li to sto maticna prihvata ddr2 RAM ima veze sa memorijom na grafickoj. Ako moze sto brzi odgovor. Hvala.

Milan
18.02.2013. @ 06:29 #d139a7b4

@Nikola Moze na tu plocu, nema veze sa memorijom. i moja radi na ploci sa ddr2 Asrock n68-s. @darko Pa tebra ako ako hoces FullHD 1920x1080 na Max, pa onda moraces da se "isprsis", za to treba karta iz visoke klase HD6950 ili 7850 A ne uzeo si Budget karticu pa ocekujes nenormalne performase pa ti onda kriva kartica. Stvarno LOL Cudi me sto nisi uzeo geforce 210 pa da dodjes da se zalis sto nece na FullHD xD

Jaroslav
23.02.2013. @ 01:57 #08cee1ae

svaka ti je na mestu Milane..

psiho
28.02.2013. @ 11:10 #62a3c397

moze li da radi na crossfire sa grafickom iz amd a-10 5800k ?

асд
18.03.2013. @ 18:00 #fd484933

Moze li ova graficka na ovu maticnu ? MSI K9N6PGM2-V2 (MS-7309) (CPU1)

Caslav
21.04.2013. @ 00:04 #e03556a3

Da li neko zna kakva je verzija sa jednim kulerom?

Caslav
21.04.2013. @ 00:05 #b64fc245

h t t p :/ /www . msi . com / product / vga / R6670-MD1GD5 . html

MPC
06.05.2013. @ 17:14 #666276d8

Moze da radi sa AMD Trinity serijom APU, pa i sa A-10 5800K

sasa
21.05.2013. @ 20:57 #c1ff0640

dali moze da radi uparena sa A-4-5300?

veca
15.07.2013. @ 23:42 #eaaafc66

Moze li ova grafa na star kompjuter sa ovom mat.plocom: GA-P35-DS3L (rev. 2.0) other version : rev. 1.0 Intel® P35 + ICH9 Chipset Supports Intel® Core™ 2 multi-core and 45nm processors Supports DDR2 1066* memory for outstanding system performance Features PCI Express x16 for outstanding graphics performance Integrated SATA 3Gb/s interface Features high speed Gigabit Ethernet All solid capacitors design. 8 Channels High Definition Audio

Jaroslav
18.07.2013. @ 15:57 #2ea979be

naravno da moze Veca

David
25.10.2013. @ 21:27 #2092cbc3

Da li bi ova graficka mogla da gura sve igrice do 2009. godine na medium-high? Hvala

nov
27.10.2013. @ 10:33 #bab1b349

Ja imam a6 3650 apu i ovu grafu ali grafa ne podrzava crossfire . Gledao sam i na njenom sajtu. Tako da nemoze u paru sa apu ovaj model.steta sto to nisam znao kad sam kupovao. Mada i ona sma tera nove igre ok. Na sam zadovoljan. Ako neko upari neka kaze kako je uspeo. +:hladna ko led -:nema crossfire

Marko
08.10.2014. @ 08:36 #0f9bed82

Imao sam ovu grafiku nekih godinu dana, u stvarno je radila odlicno, pokretala sve igre bez problema. Sve preporuke +:Grafika je stvarno odlična, gura sve igre bez problema. -:Sve je ok.

petar
02.03.2015. @ 00:53 #53d273e9

da li bi radila na msi g31tm-p21? i jel imate neku preporuku za procesor, hvala unapred.

Savo
28.05.2015. @ 14:12 #80af1aa2

Ne mogu da nadjem odgovarajuci link da skinem drajver za msi Radeon HD 6670 1GB ddr5

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan