logo
Aleksa

MSI Radeon HD 6790 1GB GDDR5 R6790-PM2D1GD5/OC

31.12.2011. @ 13:03   #Komentar #Grafička karta #MSI

Zelim da se za novu castim ovom grafickom jer je neko ima? Ako je ima, kakvi su utisci ? Hvala.

2 komentara

Slobex
12.02.2012. @ 12:20 #cbf965ad

Za manje para se moze uzeti 6850 (powercolor) +:Ok kartica -:Precenjena

marko
10.05.2012. @ 00:23 #5f07cb3b

plafon oc na 940mhz i 1150 na brzinu memorije, mada je fabricki izvuceno dosta iz referentnog modela, preko ovoga se pregrijava i nestabilna je. U svakom slucaju odlican izbor +:odlicne preformanse -:slab oc

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan