logo
Milos

MSI Radeon HD 6870 1GB GDDR5 HAWK

06.03.2011. @ 18:39   #Komentar #Grafička karta #MSI

Odlicna karta, jaka k'o zemlja, a 'ladna k'o led...a uz to malo trosi i prilicno tiha. Ako ikada padne ispod 200 evra, odmah kupujem dve :) -:da je malo jeftinija

15 komentara

A
10.03.2011. @ 17:25 #1a52453b

Bolja je gtx 560 za koji fps,a gtx podrzava i fiziku i CUDA... A samo za oko 5% skuplja.

Milos
10.03.2011. @ 23:20 #cf1db2dc

Mislim da je 560 bolja bar za tih 5%, ako ne i za 10.... Valjda ce im se cena srozati u narednih 6-7 meseci, kada budem skupio kintu za novu konfiguraciju :)

Zoran
31.05.2011. @ 15:54 #372bbc15

Ljudi ajde mi recite da li mogu da napravim crossfire za ovu graficku i msi hd 6870 twin frozr 2 ???

Lost
04.06.2011. @ 09:51 #cc18ff7b

Mozes da povezez ovakve dve u crossfire naravno ako tvoja ploca podrzava crossfire.

Zoran
07.06.2011. @ 15:05 #48829c25

Prijatelju nisi me razumeo pre neki mesec sam uzeo MSI hd6870 twin frozr2 i sad zelim da kupim ovu graficku pa da li moze da se napravi crossfire a maticna mi podrzava model je asus maximus 2 gene pozdrav

sasa
15.06.2011. @ 23:13 #753e2f02

Prijatelju za crossfire graficke mora da ti budu potpuno iste pozzdrav

dm..
25.06.2011. @ 13:04 #25795ded

ne moraju , imas sad hibrid ploce kod kojih mozes da mesas i ati i nvidiu..

MSI_Guy
30.06.2011. @ 20:31 #54f11e46

Tako je, crossfire radi i sa dve iste kartice razlicitih proizvodjaca bez problema.

nikola
07.07.2011. @ 13:35 #ac47476d

uzeo sam ovu grafičku, i kada upalim komp, na grafici se upali neka crvena lampica. Da li je to u redu ili nešto ne valja ?

MSI_Guy
07.07.2011. @ 23:42 #0164d0bd

@nikola jesi li povezao konektore od napajanja? Obicno kada se ne povezu ti konektori ili napajanje nije adekvatno ta lampica zna da svetli crveno.

Petar
14.07.2011. @ 15:21 #c09a220c

Koliko ja znam mozes da mesas proizvodjace tipa asus i msi sapphire i gigabyte u cross fire i radi bez problema ne bitno moze jedna da bude referentna druga ne radi isto. Znam da mozes tipa 5850 da stavis sa 5830 i td.. a mislim da je tako i za ove 6xxx serije da recimo mozes da stavis 6850 sa 6870 za to sam siguran 95% potrazi po netu ili pitaj nekog pozz

Milan
01.05.2012. @ 12:08 #6327f233

El može ova grafička da se stavi u CrossFire, pošto sam negde čitao da ne može. Koliko najviše može da se OC sa MSI Afterburner, el može do 1 GHz?

agag
02.05.2012. @ 20:17 #f11e4f12

moze u crossfire, ne bi ja rizikovo do 1ghz , ionako ne bi dobio puno fps od toga , ja bi najvise do 950mhz

SmartBox
22.07.2012. @ 20:44 #90513557

Koje su dimenzije ove karte i dokle idu temperature u zahtevnijim igrama

steva
14.02.2013. @ 22:12 #0a62dc81

Da moze da se mesa i 6850 sa 6870 u crossfire ali se onda ponasaju kao dve 6850.Nesti slicno kao i kod memorije kada uparite dva modula razlicitog radnog takta oba rade na nizem taktu sto je i logicno. +:cena/performanse

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan