logo
Vajsmilan

MSI Radeon HD 6870 1GB GDDR5 R6870-2PM2D1GD5/OC

19.09.2011. @ 19:52   #Komentar #Grafička karta #MSI

Je li neko kupio ovu grafu? Cini mi se kao najbolja iz serije 6870 do 165 eur ali nema komentara kao kod ostalih iz te serije... o.O

19 komentara

acašabac
21.01.2012. @ 21:04 #dbb9f9b4

ja imam msi radeon hd 6770 1gb 128bit a imam u ponudi tu 6870 da li bi mi značilo u igračkom svetu

Mare
23.01.2012. @ 13:56 #cb3212db

Dobio bi 50-60% bolje performanse u igrama.

dusan
14.02.2012. @ 19:28 #5997ca7e

odlicna kartica tiha, brza igrao battelfield 3 batman arkham city, skyrim sve ultra high 1900x1020 moja preporuka procesor i3 2100 8gb ram

Marko
17.02.2012. @ 16:48 #495d144e

Jel mogu ova graficka i MSI Radeon HD 6850 1GB GDDR5 R6850-PM2D1GD5/OC u crosfire i sta bi dobio sa tim?

Marko
20.02.2012. @ 13:09 #caca95ba

Ne mogu, 6850 i 6850, ili 6870 i 6870.

mysterion
03.03.2012. @ 02:53 #fae8012c

Mogu da se stave u cf ne lazi coveka, ali je opet bolje da se sve 2 6850 jer ces ustedeti koji dinar a neces videti razliku. +:iz iste su familije 68xx

asd
22.04.2012. @ 12:23 #570a929d

kakve su joj temperature?

djordje
25.04.2012. @ 10:37 #6b1c0da4

Veoma hladna. Temperature Idlle 31 u igrama do 50.Posto u kucistu nemam dodatnih ventilatora mislim da je ovo super. Inace i temperatura procesora je slicna (phenom II x2 555). +:za sada super

das
09.05.2012. @ 14:15 #6a3d0671

jel bucna?

Sava
12.05.2012. @ 14:32 #a4736b48

Bucna je najverovatnije. Iz razloga sto je jedan ventilator samo. U idle rezimu nije ali pri opterecenju i ako zelis imalo da je klokujes bice bucna.

Vlado nk
26.05.2012. @ 02:17 #7ce05803

Ove 6870 su bile po 131 euro? Skupo je ovo........

nije bitno a121
05.06.2012. @ 15:45 #aab3ae52

ova kartica kao da je pravljena za crossfire,sto se tice buke y0pste nije bucna sta vise imam 2 ovakve y cf oc 920-->1000 i nema buke uzimajte -:mn;00;;g0 tr0s1

Djole
15.07.2012. @ 21:16 #3c13ff6f

Vlasnik sam ove kartice i mogu reci da sam prezadovoljan,pokrece sve najnovije igre u 1920*1080 na high sa 4x aa,vredi svaku paru,mozda se malo vise greje,u idle temperatura mi je 47 stepeni a u full loadu je i do 77,sto je mozda malo cudno,ali s obzirom da je vrucina velika mozda je i normalno.Mozda jedan ventilator od 120mm da se stavi da duva u nju i sredice stvari.KARTICA JE FENOMENALNA -:Mozda malo veca temperatura

Djole
17.07.2012. @ 17:58 #1a69601f

E da,ako hocete da vam karta ima dobru temperaturu morate pojacati fan bar na 65-70%,drzace do 68 temperaturu pod punim opterecenjem,a veoma je bucna tada.Muka mi je kad treba da igram neku igricu...Vise cujem brujanje nego sto uzivam! +:kvalitetna -:hladjenje

tsxh
17.07.2012. @ 21:16 #aa4b5422

ne znam za vas , ali meni posle sat vremena igranja battlefield 3 multiplayer ( naravno sva podesavanja na max ) , ne prelazi 53 stepena

Djole
17.07.2012. @ 21:41 #fd2d9d03

TSXH Jel imas dodatne ventilatore?I na koliko procenata ti radi ventilator graficke?

mile
18.07.2012. @ 01:40 #13c26523

Ova graficka ili gtx 560

tsxh
20.07.2012. @ 01:21 #b7478896

nemam dodatne ventilatore , ponekad drzim otvoreno kuciste, a stavio da automatski graficka podesava brzinu kulera

Dragan
23.05.2014. @ 10:14 #19b191be

Vrhusnka kartica. Igram sve današnje igre na maksimalnim grafičkim podešavanjima +:tiha, masivna, odlični ventilatori

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan