logo
Dusan

MSI Radeon HD 6970 2GB GDDR5 R6970-2PM2D2GD5

03.05.2011. @ 01:32   #Komentar #Grafička karta #MSI

Ljudi utisci?!Dajte neki komentar?!Jel neko kupio,ima,planira da kupi?!

11 komentara

Dalibor
28.05.2011. @ 02:28 #31c5c3c7

I mene me interesuju utisci, za sad sam pronasao to da je grafa grozna sa crvenim PCB-om i da nema onaj backplate! -:No backplate, red PCB

Milan
31.05.2011. @ 18:59 #e3ccc0b1

@ Dalibor. Odakle ti informacija da nema backplate i da je crveni PCB?

Zoran (Carli)
22.09.2011. @ 01:25 #042ac105

Znaci za ovu kartu ja stvrano nemam reci , vi da igrate Crysis 2 sa DX11 sve na max i FPS da je 60 pa to je znaci najbolja graficka sto sam do sada imao, menjavao sam 5-6 graficke i ovo je neko cudo, MSI HD-6970 2GB LEGENDA!!! +:cena je perfektna! -:ma kakav minus :)

Vlado nk
26.09.2011. @ 20:57 #505765d1

Isplati se,jedino je BOLJE rjesenje ako ko uspije da otkljuca 6950 sa 2GB u ovu.. -:malo cijena,ali sta da se radi

Dimke
11.11.2011. @ 09:08 #7197ecaf

Ja igram Crysis 2 na 60 FPS hd rezolucija sa 2 gtx 260 u sli na dx10...jesi li siguran da dobijas samo 60 fps-a sa ovom kartom ako je tako tu nesto nije u redu.... Karta je super treba vrlo jak CPU da izgura njene mogucnosti i kakve veze ima ako nema backplate HAHAHHA....ko nadje ovu kartu za 278Evra taj se sretan covek :(

Ljuba
11.11.2011. @ 12:09 #c4fb6f50

Dobija 60FPS zato što mu je verovatno uključen V-Synhronisaton.

Zoran
22.12.2011. @ 19:56 #f0c18181

Dobijam malo zato sto mi je hard disk stariji 5 godina i on je usko grlo danas sam porucio ssd od 128gb pa cu vam reci kakav fps dobijam pozdravvv

Zoran
25.12.2011. @ 00:16 #0828a266

Uzeo sam SSD i sad cepam sa novog patcha directx 11 za crysis i ide 60-78 fps i uzeo sam Corsair H50 pozz

marko
06.01.2012. @ 22:22 #cef2b787

imam u planu i7 2600k, i ovu krticu, 6970.. jel moze neko da mi preporuci maticnu plocu do jaja.. ramisljam p8p67 deluxe ... ima neko nesto u planu

Voja
19.01.2012. @ 20:33 #d9972679

Da li neko zna kolko je napajanje dovoljno za ovo cudo ,da li bi neko kvalitetno od 600w moglo da prodje?

Zoran
01.02.2012. @ 13:28 #076da7dc

Jeste prijatelju 600 w plafin, najbolje uzmi Chiftec 550w pozz

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan