logo
kasidolac97

MSI Radeon HD 7770 1GB GDDR5 R7770-PMD1GD5

31.07.2012. @ 11:05   #Komentar #Grafička karta #MSI

da li je bolja ova kartica ili POWERCOLOR Radeon HD 7770 1GB GDDR5?

81 komentara

Mare
31.07.2012. @ 11:26 #3f92c8de

Ova.

kasidolac97
31.07.2012. @ 13:31 #886536c6

da li moze da radi na napajanju Frontier i ploci ASRock N68-GE3-UCC?

Mare
31.07.2012. @ 14:13 #0ffac5a6

Naravno da može, ova kartica smešno troši, ispod 80W..

kasidolac97
31.07.2012. @ 15:55 #a354e4a9

da li ima neka bolja graficka od ove ali da je do 13 000 dinara,i da moze da radi na ovo istoj ploci i napajanju?

Mare
31.07.2012. @ 19:22 #9eddfa6e

Pa nema, imaš nešto skuplju 6850, ali ona više troši, tako da ti je sigurnija 7770.

kasidolac97
31.07.2012. @ 21:09 #7ad1bcf9

hvala Mare

Lazar
01.08.2012. @ 14:17 #09bd7772

kakva su vam iskustva sa igricama?kako radi na vecim rezolucijama u novim izdanjima?

Lazar
01.08.2012. @ 14:18 #40744a4c

I da zanima me jos ja imam pci 2.1 dal mogu ovu sa 3.0?

kasidolac97
04.08.2012. @ 15:02 #64370484

da li je ova graficka bolja od GIGABYTE Radeon HD 6850 1GB GDDR5 GV-R685OC-1GD ? ? ?

tralal
09.08.2012. @ 14:53 #3cd4fcb8

da li moze na napajanje Lc420w?

Darko
09.08.2012. @ 15:21 #6bb1a596

Trebalo bi da može.

gagi
09.08.2012. @ 20:09 #2dce1008

Jel moguce da ova graficka ne podrzava crossfire ?? +:Pitanje, valjda dobra

Darko
09.08.2012. @ 22:43 #45ba4a41

Podržava CF.

Zeljko
12.08.2012. @ 16:13 #72cb5b39

Bolji izbor ti je 6850

Wormhole
15.08.2012. @ 00:09 #87f9b62e

Sve novije igre rade na rezoluciji 1920x1080. Battlefield 3 rola neverovatno sa podesavanjima na gasu do daske :) a o ostalim da ne pricamo. Konfiguracija:Phenom II X 4 955 BE,8 GB rama na 1600 Mhz,Asus M4N68T-V2,codegen 500W,Windows 7 64 Bita,24'' LG LED monitor,hard 640 GB WD Green.. Iznenadjen sam performansama koje postize uz neverovatno malu potrosnju struje i temperaturi koja na prelazi 66 stepeni. Koliko znam 6850 trosi ko mala elektrana a jaca je za nekih 10-15%. +:Stvarno vredi svaki evric

kasidolac97
15.08.2012. @ 10:24 #fd7479d8

Isao sam da kupim ovu graficku,u radnji mi kazu da za nju treba neko kvalitetnije napajanje min. 600w,inace cu da sprzim graficku, ja imam napajanje Frontier 500w Raspitivao sam se po forumima i ovde , svi su mi rekli da maze da radi na mom napajanju. Ploca-ASRock N68-GE3-UCC Cpu-AMD Athlon X2 255 3.01 ghz RAM-4gb transcend 1600 mhz +:sta je istina ?

Marko
15.08.2012. @ 10:48 #f8c84e43

Sad sam proveravao, preporučeno napajanje je 450W, za dve 7770 je preporučeno 550W. Jedna kartica troši oko 85W. Radiće ti na tom Frontieru sigurno, samo ako ti baš nije mator i pri kraju radnog veka... +:kasidolac97

kasidolac97
15.08.2012. @ 19:44 #b44a2078

Napajanje sam kupio u maju ove godine.Do tada sam imao THERMAL MASTER 420W koje jos uvek radi vec 4 godina i tise je od ovog .

kasidolac97
17.08.2012. @ 13:08 #d870909c

da li podrzava vise monitora eyefinity ?

Brtcha
30.08.2012. @ 18:15 #86507f3f

Dobra grafika, po svemu što sam čuo, jedini mali problem bi mogao da joj bude širina magistrale od 128 bita, što može da stvori usko grlo sa prenosom podataka, ali nove tehnologije koje je AMD implementirao na 28nm jezgrima 7xxx serije, navodno, omogućavaju delimično učitavanje tekstura, koje bi trebalo da smanji zahteve za surov propust podataka i da omogući performanse kao kod neke starije grafičke magistrale 256 bita. Sad, PCIe standard je unazad kompatibilan do 2.0, provereno (tj. može vam grafika za 2.1 i za 3.0 raditi na 2.0 ploči i obrnuto) +:nove tehnologije, najbolja za ove pare -:128 bita magistrale

7850
13.09.2012. @ 19:52 #b95644dc

kasidolac97 AMD Athlon X2 255 radi na 3.1 GHz, a ti imas AMD Athlon X2 250 +:kasidolac97

vlada
22.09.2012. @ 02:58 #e5dc9552

koje je bolje resenje 6850 ili 7770 za igranje igrica kupio bih ali ne znam da li da se opredelim za staru ili noviju varijantu +:opredeljenje

vlada
22.09.2012. @ 05:15 #436f314a

uz visesatno bdenje nad internetom i uporedjivanje trenutnog stanja na trzistu odnosa cen/kvalitet dosao sam do zakljucka da je trenutno najpovoljnije kupiti gtx560 za 112eura za te pare je to max sto moze da se kupi sledeca je 6850 ali joj je cena oko 136 e tako da ako neko smatra da nisam upravu zamolio bih vas da me obavestite hvala +:best bye gtx560 vs 7770

Marko
22.09.2012. @ 11:39 #5f7314d5

U toj klasi je najbolja kupovina 7770, za nijansu je slabija od 6850, ali zato je jeftinija, manje troši i hladnija je, dok je GTX 560 verzija bolja ali mnogo skuplja, naravno mislim na pravu GTX 560 a ne na SE ili Green eidiciju koje su slabije.

vlada
02.10.2012. @ 06:31 #1ef5f0c3

a sta mislite ova ili gtx650 ???? +:7770 ili gtx650 ??

Nikola
02.10.2012. @ 11:21 #7ae724fd

7770 za nijansu jača a jeftinija.

stosa
03.10.2012. @ 14:37 #811c624e

7770 je najaca karta u svom segmentu , cak parira a negde i prestize 6850. PREPORUKA ZA OVAJ MODEL

MSiovac
23.10.2012. @ 13:48 #e2dffd1f

Imate na MSI forumu na ovoj kartici nije moguce raditi podesavanje napona preko MSI afterburner, maksimalan overklok je do 1075 za GPU i 1275 za memoriju. Tako ako je neko entuzijasta pa misli da je OC i overvoltage moze komotno da je preskoci i da ide na isti model drugog proizvodjaca... +:cena, performanse, potrosnja -:ne moze se raditi na ovoj kartici overvoltage jer hardwerski nije moguce

steve
24.10.2012. @ 19:04 #41cca62e

I ja se slazem sa Vladom da je najbolja kupovina trenutno gtx560 za 112e,jos da nam kaze gde je mozemo pazariti za te pare pa da zakljucamo temu.

nenad
26.10.2012. @ 00:47 #65be2362

trenutno je posedujem, sa fx6100 GTA 4, NBA 2k13 i FIFA 13 sve na high radi na rezoluciji 1920x1080. Ne moze GTA 4 sve na highest ali i high je sasvim dovoljno ;) +:preporuka -:nema za sad pogotovo za ove pare

nenad
01.12.2012. @ 12:59 #702a57c5

ovako... posle vise od mesec dana koriscenja, stabilna, sa x6100 za sada sam igrao AC sve delove, mafia 2, gta 4, gta EFLC, prototype 2, max payne 3, SVE NA HIGH na 1920x1080, a neke i na very high, dok shadow stavim skoro uvek na medium jer mi shadow i nije toliko potreban mada i on je moguce da se stavi na HIGH ili VERY HIGH... greje se ali nista posebno (33-40 stepen u idle, nije bucna) za igrice je malo veca temperatura naravno, jedino kad igram AC Brotherhood "podivlja" i ide temperatura do 60 (mada to 60 je uvek bilo maksimum koliko sam primetio, mozda sam jednom video da je bila 63, preko SpeedFana gledam) i bucnija je karta mada nije to sad testera fazon ali u odnosu na normalan radnji... planiram da kupim za procesor neki "kupovni" kuler i jos jedan ventilator da izbacuje topao vazduh napolje. I DA ZATVOREN MI JE KOMP STALNO, nije fensi neko kuciste koje je skroz "provetreno" jedino kada je brotherhood skinem onu stranicu jednu i to je to... za ove pare sam prezadovoljan. ne znam koja kartica daje ovakve performanse za ovaj novac... +:opet ja: preporuke -:nema mada procitati komentar

nenad
01.12.2012. @ 13:01 #b92b5dab

takodje, ako zelite neke idealno niske temperature, drzite kuciste blizu nekog prozora, otvorite prozor i pustite da ova hladnoca odradi posao haha xD tada temperature padaju i ispod 30 xDDD

milos
06.12.2012. @ 03:16 #08bde55c

PowerColor Radeon HD 7750 4GB GDDR3 AX7750 4GBK3-H po meni jedna od boljih koje sam imao do sad al nemoa da znaci da sam upravu

nenad
07.12.2012. @ 01:04 #0acac48f

javljam se da ipak nije savrsena :P far cry NE MOGU SVE NA HIGH :'( hehe... fazon on automatski stavi optimal dobra podesavanja ali koci i onda nesto stavim high, very high a neke medium cak i radi...ali na 1920x1080 (sto je veca rezolucija, vece je opterecenje za graficku) prelepo izgleda igrica

@nenad
10.12.2012. @ 16:28 #62556b44

samo cu ti reci da ne lazes :) sve radi na high fps preko 30 :) a na ultra padne na 15.. :) sve full hd :) drugo je sto ne znas :)

ivsa
17.12.2012. @ 12:57 #cb935000

nenad@milos@ imam dve 5770 cf igram far cry koci,laga,flikuje ispada iz igre ma strasno,onda uzmem stavim dve 7770 reko resicu problem,ma jok ista stvar ali potpuno.i znate kako sam resio?kupio sam igru!:)

HAL9000
18.12.2012. @ 00:04 #1476e0d7

Nenade,zavisi od pratecih komponenti koje imas.Moguce je da imas udko grlo,procesor ili memoriju pa nece na mxu da tera u full hd-u. +:gura sve na ultra

z
18.12.2012. @ 21:36 #20ba1cd0

RADI FAR CRY FULL HD NA HIGH SVE LAGANO LJUDI STA VAM JE

mosha
27.12.2012. @ 00:44 #0b519101

Za rezoluciju hd da ali full hd ne. Prethodnik rece radi Farcry 3 na full, radi ista igra na full u full hd i na HD5770 ali na koliko frejmova. U tome je caka, mnogi se zadovoljavaju sa 40-50 fpsa dok neki uzimaju besne karte ili ih uparuju ne bi li izvukli famoznih 60 fps. Ja igre ne igram ali sam bio u prilici da testiram ovu i bolje karte iz radeonove serije i mogu da je preporucim svima ali za rezoluciju 1366x768.

Dusan
07.01.2013. @ 23:09 #98684cfa

imam bas ovu kartu, i mogu Vam reci da sam izuzetno zadovoljan!FarCry 3 igram u 1680x1050 na high-veri high sa nekih prosecnih 42-45 fps!Imam phenom x2 955 black procesor kome sam otkljucao jos 2 jezgra!Problem su mi samo sinteticki testovi 3Dmark 2011 i Vantage ili mi blokira u sred testa i javi error ili na kraju ne izbacuje final score!Probao sam sa vecinom verzija istih !Ako neko zna u cemu je problem bio bi mu zahvalan!

Marko
08.01.2013. @ 15:21 #1ece4104

kako se krecu temperature ???

zoran
12.01.2013. @ 20:53 #d39fde5b

Da li može AMD x3 8650 da potera ovu grafičku u full , i napajanje Chieftec 400W GPS-400AA-101A ?????

Vlado nk
28.01.2013. @ 22:12 #e2b453c1

Napajanje je sasvim OK za nju,jedino je steta sto ti procesor nije bar na 2,9 Ghz....Mada,stavi slobodno ovu graficku,ako ti je skupa moze i 6770 ili 5770 sjajno da radi na tome,polovna 5770 je 59 eura ili manje, a 6770-reparirana je 60 eura............Od slabijih se jedino isplati GT 240 jer je puno jaka graficka ili GT 440...Pozz +:Zorane -:Zorane

zoran
29.01.2013. @ 23:52 #4d67d196

klokno sam ga na 2.76 Ghz (nemogu više - moram da menjam kuler), kupujem ovu grafiku u svakom slučaju ....hvala +:Vlado nk

swag
13.03.2013. @ 17:15 #ff8228e1

Jel bucna?

LUX
16.03.2013. @ 12:33 #ceb28c63

DODATNA PREDNOST OVE KARTICE, OSIM ODLICNIH PERFORMANSI ZA TU CENU , JE ŠTO NE ZAHTEVA NIKAKVO JAČE NAPAJANJE, BEZ PROBLEMA CE RADITI NA KINEZU RECIMO SPIRE COOLBOX 500W, I TO UPARENA SA X4 740 AMD QUAD CORE PROCESOROM, MENE JE CELA KONFIGURACIJA UKLJUCUJUCI OVU KARTICU MATICNU PLOCU PROCESOR , HDD I 4GB RAMA I KUĆIŠTE, CELOKUPNA KONFIGURACIJAOKO 30500 DINARA.

Ocer
31.03.2013. @ 12:44 #78087511

sa zadnjom verzijom Trixx programa moguce je mijenjati napon tako da se lako overklokuje na 1150 core i to na 1.3V a memorija ide bez problema na 1250 tako da ukupan dobitak na performansama je oko 10% u odnosu na default... +:skoro pa sve -:bucan stock fan preko 50%

Savic
07.04.2013. @ 22:43 #1901d1cb

Ajde posto imam problem sa ovom grafickom pa da pitam mada moguce da ispadnem lazov nekim ljudima! Kupio sam sklopljen komp sa ovom grafickom,na pocetku je radilo jako dobro igre rade na max,proslo je mesec dana,nesto se pocelo desavati igre koce izbacuju me napolje nekada skroz blokira,tako da sam prestao da igram igre,stavio sam nov sistem i ni jednu igru nisam mogao da igram svaka koci ko blesava,ljut ne znam sta da radim izbrisem sve igre i igram karte koje se dobiju uz sistem,pozelim se malo da igram neku video igru opet promenim sistem kad ono meni pocrnela slika pa posivela pa se vrati pa opet crna skace pa crna sam zelenom,crvenom i zutom straftom,i ja izvadim graficku i prebacim se na integrisanu i tako nekih 5 dana i smore me boje neke slabe vratim graficku i onda ima redovne boje samo ni jedna igra neradi kako treba,ajd posto je sada neki hit Crysis 3 njega da spomenem udjem u igru stavim sve na max radim dok igram onaj trening cim nastupi prva misija sa onom kisom slika ubi koci neverovatno stavim na min i opet koci i samo se zaustavi i izbaci me napolje!Sada dok sam vam pisao slika mi je non stop skakala! jer ima neko neko resenje za mene??? +:MOLIM POMOC Imao sam nameru da vam kompletan problem objasnim -:MOLIM POMOC Izvinjavam se zbog duzine teksta

swag
10.04.2013. @ 12:53 #2471f66f

Savic@ iskoristi garanciju !

Darko
11.04.2013. @ 18:19 #b12fc784

Ona ili GTX 650???

Savic
11.04.2013. @ 21:13 #cd21bead

Da li neko ima nesto da mi kaze za prethodno postavljeno pitanje!?

Strika
16.04.2013. @ 08:27 #a75bfc69

Koju ocenu u windowsu 7 ima ova karta?Znam da nije merodavno ali cisto poredjenja radi kao neka polazna teferentna tacka.Hvala unapred.

Milos
21.04.2013. @ 02:08 #f405ae84

Windows expirience index 7.1

nikola
29.04.2013. @ 13:37 #4be18cfd

koju maticnu plocu uzeti uz ovu grafu i amd fx 8350 4 gzh ? zna li neko ? tu do 100 eura +:7.3 windows exp ima trenutno

Caslav
29.04.2013. @ 19:30 #4b98fbec

Grafika ti je riknula! Kao sto je @swag napisao reklamiraj, ako je jos pod garancijom naravno.

micoja
30.04.2013. @ 11:49 #6dcf98d4

athlon x3 455 otključan u x4 b55, 4 gb kingston hiperx 1600mhz sa ovom grafikom windows expirience 7,5. +:perfektna -:cena nikako da padne

Seki
06.05.2013. @ 15:29 #e759e1d5

Instaliraj najnovije drajvere...

davor
22.05.2013. @ 20:41 #5c527f98

max temp 59oC na 2100rpm, na 1100rpm 31oC.Cuje se jace od sva 3 ventilatora u kucistu (do2000rpm), moze jos ali nikad nema potrebe, F1, Dirt3. +:sve ide lako -:bucniji ventilator

shomy
06.06.2013. @ 12:36 #eb1fb90b

da kupim ovu ili nvidia ge force 8600gt 256mb ddr3??

nikola
08.07.2013. @ 20:53 #e2259bdd

"Driver has no responding and recovered succesfully".. svake 15 min dok igram neku zahtijevniju igricu, inace imam fx 8350,2x4gb 1886 i ud3 gigabyte 990xa, probao sam drajvere da updejtujem ali ne pomaze, smorila me je idem da je reklamiram jer je jos i dalje pod garancijom, nebih ovu preporucio nikome, bolje iskustvo imam sa nvidia, nikad vise ati ...poz -:puca previse izbaca

Alex
19.08.2013. @ 23:43 #43ab9766

Za sve one koji imaju problem sa izbacivanjem iz igara i zamrzavanjem, radi se o pregrevanju cipa/memorije. Ja sam problem resio tako sto sam u MSI Afterburneru spustio oba clocka na 950, od tada se vise ne desava. Bolja opcija je koriscenje boljeg hladjenja, naravno. :) +:super za ovu cenu -:pregrevanje

Danilo
23.08.2013. @ 06:57 #38f4b51f

Moze li ova graficka da ide na MSI MS7529 plocu i napajanje od 400W? +:pitanje -:pitanje

nikola
06.09.2013. @ 13:52 #3c06db4d

Evo sam smanjio oba clocka na 950, pojaca fan cooler na 100 posto da hladi i evo se nije ono pojavljivalo vise... da puca driver i to :) hvala alex

Tex
01.10.2013. @ 12:35 #537b5b7e

To sa downclockom nije trajno rešenje za ovu grafičku pa će vam raditi kratko dok ne počne da zvekeće i na nižim taktovima. Takvo je iskustvo kod mene. Nego, garanciju i kutiju u ruke pa vraćajte naazd, a onaj ko namerava da je kupi sa ovim čipom bolje da se odluči za neki drugi brend pošto je ovde MSI omanuo. +:Inače dobar Radeon -:Loša izvedba MSI, puno felera

jovan96
09.10.2013. @ 19:52 #b26e6f60

Kako bi ova graficka radila sa ramom od 4gb,procesorom 3,4 4 core i napajanjem od 500w?

Mix
10.10.2013. @ 19:19 #969f8854

@jovan96. Radila? Ma leteće na tome samo beži od ovog Msi kupi neki drugi 7770. +:U 2D radi -:Ali u 3D zakucava

jovan96
11.10.2013. @ 01:06 #57d660b7

Zbog cega,na dosta konfiguracije sam video da stavljaju tu graficku karticu i mng je hvale?

Mix
11.10.2013. @ 12:45 #8c128501

@jovan96. Dosta žalbi ima na njih jer crkavaju. I meni je crkla,a ti ako hoćeš da rizikuješ da dobiješ loš primerak onda napred, ali ništa ne fali uzeti neki Asus ili Powercolor 7770 umesto ovog MSI. Ili uzmi MSI R7770-2PMD1GD5/OC koji je skuplji ali takođe nema žalbe na njega. +:MSI R7770-2PMD1GD5/OC -:MSI R7770-PMD1GD5

darko
25.01.2014. @ 14:41 #82be5906

kakva je temperatura ove graficke u full loadu...? meni samo treba da nikad ne prelazi 75-80C?

HAL9000
13.02.2014. @ 20:38 #02a696e4

Gospodo,ova kartica ima neki opasan feler. Kupio sam jednu pre 16 meseci i radila je 2 dana,dali su mi u zamenu drugu i ona je crkla pre nedelju dana!!! Nisam imao love za ASUS-a tada,znao sam da ce me MSIi dokusuriti... Zaobici u sirokom luku ovu grafoszu. +:dobre performanse -:crkle mi dve takve !!!

mica
20.02.2014. @ 18:59 #37343c87

ja sam kupio komp sa ovom grafickom pre mesec dana i na pocetku nije lose radila ali sad kad igram igrice sve baguju na istu foru tako sto rade normalno 10 sekundi ba zabguju na sekundu i tako stalno

nikola
13.03.2014. @ 01:40 #08b277e4

ja sam kupio komp sa ovom grafom pre dva meseca i igre rade savrseno(igram po 4-5 sati),i sto je najvaznije ne greje se...od mene samo reci hvale za sada. +:za sada sve!

Mica
18.06.2014. @ 01:24 #18fdf4ef

Ovu karticu sam dao u servis da mi se ispita i da je zamenim jer ima dosta bagova ali prc...serviser je rekao da mi ova kartica radi ok jer je testirao u 3DMax11 i nije mu prijavilo nikakvu gresku a ja mislim da su najbolji testovi za graficke ustvari IGRICEEE! Cudno mi je to sto sa drugom karticom Nvidia 460GTX ne zakucava a sa mojom MSI HD7770 zakucava i resetuje driver. Serviser je rekao da moze da bude do softwera jer imam piratski windows i igre...znaci MSI voli samo originale? :P +:Radi ok ali facebook -:zakucava sve igre

neko
22.07.2014. @ 14:40 #e5933fec

ko da pare na ovo sranje kao ja on se zesce zajebao +:super mario radi ok na low -:sve ostalo baguje

nebitno
26.07.2014. @ 12:01 #3a509607

Ne znam sta je problek kod vas ili sta moze da bude ali kod mene sve radi kako treba. Mozda imate problem sa hladjenjem jer kod mene nista ne baguje. Naravno ja bocnu stranu nikad ne stavljam. +:radi sve kako treba -:nista zasad

HAL9000
13.12.2014. @ 18:24 #71f6335e

odgovor za nebitnog: imam vrhunsku masinu sa vrhunskim hladjenjem FX 8350, 8 GB DDR3, napajanje 850W i zveknule su mi dve iste, pre mesec dana sam dobio u zamenu trecu karticu ASUS r7 260X 2 GB OC. Serviser sam racunara skoro dve decenije i mogu sa stopostotnom sigurnoscu da izjavim da je ovaj model graficke karte opasan feler. Pogledajte forume, pa sami procenite. Uostalom, vise je skoro nigde nema u prodaji a za malo 20e vise se moze uzeti daleko stabilnija i jaca kartica. Pozdrav svima. :) +:lepo pegla igre -:opasno bagovita, losa serija, crkavaju ko muve

jox
25.12.2014. @ 12:23 #fed73dc7

bacio pogled na komentare i malo sam se zabrinuo, imam karticu od decembra 2012 i nikavih problema nisam imao, igrao sve moguce igrice od 2012, ni jednom mi nije izbacio, inace kod mene je i MP MSI pa je mozda to jedan od razloga

Milan
03.04.2015. @ 16:28 #e21eae03

Graficka pokrece sve igrice na High bez problema ali mislim da MSI treba izbegavati jer rade koliko rade, uglavnom dok traje garancija a onda cao zdravo i nema joj spasa. Moj slucaj MSI 6770 crkla, simptomi plave pruge po ekranu i zablokira racunar poslata u servis odobrili zamenu sa istom ista ta nije trajala mesec dana i isti simtomi. Opet zamena sa MSI R7770 i to takodje posle dve ipo godine ista stvar +:radila je kao sat -:crkla posle dve ipo godine

whwhw
19.04.2015. @ 13:11 #7e34ce54

drugar naravno da ce crknuti ako je silujes jer ona je ipak srednja klasa nije za gaming na visokim rezolucijama

Srdjan
16.06.2015. @ 17:55 #cd867640

Ovo mi je cetvrta graficka kartica, prve tri su mi crkle. Prva je bila AMD Radeon hd 6***, druga HD 7750, treca HD 7770. Sad sam dobio MSI HD 7770. Danas su mi je dali i vec me iybacuje iz igrice. Igram NBA 2013 podesen na LOW za sve video opcije. Serviser mi kaze da je najverovatnije do napajanja (imam Chieftec CTG-500-80P500w). Vec ranije sam kupio jaci cooler nego sto sam imao (sad imam cooler master Hyper TX3 EVO). Sta mislite zbog cega izbacuje iz igrice: da li je do igrice, graficke karte, napajanja...? Da li da bacam pare na novo napajanje ili da kupujem drugu karticu (i koju?)? -:Crkavaju i izbacuju iz igrice

ja
15.07.2015. @ 19:01 #c1017909

Imam karticu vec tri godine, na gotovo svakoj igri zabode i mora se restartovati racunar. Delimicno se ublazava problem kada smanjim taktove za 25%, ali i tad na nekim igrama ili programima zabada. +:sve pokrece na high -:baguju igre

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan