logo
Vlada

MSI Radeon HD 7870 2GB GDDR5 Hawk

23.08.2012. @ 18:34   #Komentar #Grafička karta #MSI

Koliko konektora za napajanje ima ova karta? Hvala.

11 komentara

branko
25.08.2012. @ 12:13 #05612fdb

ima 2x6

ljubo
08.09.2012. @ 21:00 #8f79cd11

karticu sam kupio ljudi i mogu vam reci da sam ostao bez teksta kartica je perfektna, ubija koliko je dobra... +:perfect

Milan
05.10.2012. @ 20:16 #ee9e5f01

Koliko je potrebno napajanje za ovu grafičku, el može 500W???

branko
08.10.2012. @ 17:08 #f8257218

a htio sam ovu da uzmem, nego cijena je cim je izasla bila 330e posle 300 pa 250 i kad je bila 250 dvoumio sam se izmedju nje i 660ti koja je 285, i ipak sam kupio 600ti zato sto ni u jednoj igrici ova nije brza, dok 660ti je bolja i od 7950. da je ova cijena bila 100 posto bih je uzeo, zato sto sam prije ove imao 6870 i dobro mi se pokazala,

Soul
18.10.2012. @ 11:06 #23f8e650

660ti nije brza uopste od 7950 ;) pogotovo ne na vecim rezolucijama.

branko
19.10.2012. @ 15:47 #20af274b

ja mislim da 99.9% posto naroda u srbiji koristi monitore rezolucije 1920x1080 i manje i ti pricas o vecim rezolucijama, svakako da ko ima para da kupi monitor rezolucije 2560x1600 ima para i za 680 ili 690

wrc
21.10.2012. @ 20:02 #a9762030

Nece jos dugo 1080p biti popularna, sve vise se pominje ta 2560x1600 rezolucija kako u desktop segmentu tako i u mobilnom. Sledece godine ce vec biti monitora sa pomenutom rezolucijom po prihvatljivoj ceni i svi ce hteti taj novi HD standard i vecina ce naravno i preci na te monitore, sata onda? Da placemo sto smo pukli fine pare za kartice sa 2gb. 7950 je investicija za buducnost koja sigurno dolazi.

Amd S
24.10.2012. @ 14:53 #cede3f68

Zna li ko resenje za ovaj problem? -:vertikalne linije tokom igranja igrica

wrc
26.10.2012. @ 03:59 #661c0769

znam ja, reklamacija ;)

wrc
02.11.2012. @ 19:55 #598b6048

Karta je ok, ali za samo +20 evra mogu uzeti 7950 mnogo bolje resenje, jednostavno ne vredi! +:7870, 3god garancija -:preskupa, preskupa, preskupa

AMD S
20.11.2012. @ 13:11 #cb2b4cd3

Graficka je ekstra,izuzetno tiha u radu sve najbolje... Sto se tice vertikalnih linija koje sam imao u pitanju je bilo do VGA kabla koji sam zamenio sa DVI kablom.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan