logo
Milos

MSI Radeon HD 7950 3GB GDDR5 R7950 TF 3GD5/OC BE

01.07.2013. @ 17:42   #Komentar #Grafička karta #MSI

Da li neko zna da mi objasni sta znaci BE na kraju naziva ove graficke, i da li neko ima iskustva sa ovom grafickom

14 komentara

DJOLI
02.07.2013. @ 15:46 #66d65775

BE znaci Black Edition. ;-) +:super je grafa.

asdf
02.07.2013. @ 15:57 #fc59160b

ne djoli stvarno si pametan,znaci boost editoon

Lucky
08.07.2013. @ 15:32 #6412fa13

More bit bidne a mere bit i da ne bidne :). Ali, to ne znači da trebaš reći Đoletu da je stvarno pametan. Nego šta je,nego je pametan? Uostalom, uobičajeno je da se u svetu hardvera sa BE označava Black edition. Šta ako BE znači " Bulja edition" ?

Lucky
08.07.2013. @ 15:36 #c89fbf17

Najbolja karta za rudarstvo scrypt valuta sa najboljim omjerom uloženo - dobijeno a prilično povoljne cijene. Čuo sam da ima i fabrički otključan GPU pa ako je to tačno onda je to još jedan ogroman plus za nas rudare. +:Odlična za scrypt rudarstvo, best buy do sad! -:Ventilatori urlaju na full opterećenju.

Aca
07.08.2013. @ 16:16 #2345d2d3

Danas sam je kupio i ako to nekome bas nesto znaci, BE je boost edition.

Aca
20.08.2013. @ 18:23 #25fc6b15

Vrlo odlicna za rudarenje, daje 660khasha na 1090/1500 sa malim povecanjem napona, a ne prelazi 70c, vent na oko 50% I to na letnjim temperaturama. Nocu se spusta cak I do 62c. Verujem da ce kad dodje hladnije vreme biti I manje temperature I tisi ventilatori. Jedini problem je ako vam vent prelazi 60% postaje vrlo bucna, mada ne bi trebalo da dodje do toga(to sam provalio dok sam eksperimentisao sa klokovima).

G
05.11.2013. @ 21:19 #48e545df

Kako bi bilo da ne lažete narod i da maknete ovu cenu od 171€ jer je nigde nema-ni približno. A i kad bi se na slučajnu grešku izvlačili ne vredi vam, jer ova cena stoji već pola meseca!

skijeti
06.11.2013. @ 17:43 #f909dd4c

Odlicno upozorenje za sve potencijalne kupce da izbegavaju firme kao sto je doticna "monitor system", jer samo obmanjuju kupce sa nerealno niskim cenama.

Steva
18.11.2013. @ 18:04 #20f4543b

Imam ovu graficku radi mi savrseno,ali me zanima da li mogu da kupim jos jednu i da je povezem u crissfire,imam 730W Raidmax RX-730SS pa me zanima da li mi mozda treba jace?

Nikola
10.12.2013. @ 14:02 #0089fe35

Koliko w struje trosi ovo cudo?

Milos
09.03.2014. @ 17:29 #8f7b8892

Da li je ova grafa bolja od MSI GeForce GTX 760 4GB GDDR5 N760 TF 4GD5/OC?

MSI_Guy
31.03.2015. @ 23:31 #a8c01ddb

Generalno jeste, ali bih ja radije isao na kartu koja je veoma slicna po performansama, ali ima moderniji GPU koji manje trosi i manje se greje i uz to ima drasticno unapredjen TwinFrozr IV kuler koji je tisi i ima vece ventilatore.

MSI_Guy
31.03.2015. @ 23:32 #3c726526

@Nikola deklarisano oko 170, maksimalno oko 200 W :)

MSI_Guy
31.03.2015. @ 23:35 #ad5f5be9

@Nikola izvini, greska, deklarisano oko 250, maksimalno oko 280 W :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan