Do koliko stepeni je normalno zagrevanje. Meni u igrama ide do 72 stepena . Graficka je stara mesec dana
To je prilicno normalna temperatura, posebno ukoliko kuciste nije preterano dobro provetreno. Iako je GPU relativno malo termalno zahtevan, karta nema ventilator tako da se oslanja na protok vazduha u kucistu koje stvaraju druge komponente i ventilatori. Ipak, i tih 72 stepena je skroz OK.