logo
Vlado nk

MSI Radeon R7 240 2GB GDDR3 R7 240 2GD3 LP

13.11.2013. @ 02:29   #Komentar #Grafička karta #MSI

Valja li za igre?

9 komentara

Prosecan_Igrac
30.01.2014. @ 10:06 #c6a245c9

Uzeo sam ovu karticu pre par dana i ja sam zadovoljan kako radi,pre svega ovo je kartica za one koji imaju malo slabiji budzet.Wow mi je na ultra,World of tenks takodje.U sustini ja samo i te dve igre i igram :D Probao sam i Pes takodje radi na najacim detaljima.Konfiguracija mi je malo starija zato sam se najvise i odlucio za ovu karticu i nisam pogresio.Imam Ddr2 3gb Amd x2 245. I kao sto rekoh ja sam zadovoljan ovom karticom.Za malo para dobra muzika.Tj solidna.Da ponovim ovo je kartica za prosecne igrace igrice i za one sa slabijom lowom.Sve najbolje. +:Za sada sve je ok

Unknown
06.03.2014. @ 11:10 #ab67bfd6

Karticu smo uzeli ortaku za rodj i uparili sa njegovim Pentium Dual Corom 2.5ghz(klokovan na 3.1) i 3gb rama, sljaka ko zmaj u principu mogu da se igraju skoro sve igrice sem naravno BF4 i licnih iz najnovije generacije, LoL radi na ultra sa od 60 do 130 fps na HD rezoluciji(720p) MW3 na high sa 80,90 fps, verovatno bi mogla i bf3 na medium do high sa nekih 60fps. U svakom slucaju odlicna karta za 7000din ko se dvoumi jedini bolji izbor bi mu bio 7730(gddr3) ali nije veliko poboljsanje zavisnosti u kojim igricama! +:Mala cena, odlicne performanse -:Za ovaj cenovni rang nema

Barjak
11.05.2014. @ 21:53 #6a494818

moze li na msi e350 e44 maticnu???

miloš
20.06.2014. @ 17:33 #071b7710

Da li je bolja ova ili gforce gt 630 za igranje igrica. Hvala

Nishh
22.09.2014. @ 01:07 #80012435

Imam ovu karticu par meseci i mogu reci da je extra.Vecinu igrica igram na high detaljima. -:za sada nista

MSI_Guy
08.12.2014. @ 12:05 #803cc814

@miloš Ako je GT 630 sa Kepler chipom (384 CUDA jezgara) onda je GT 630 brzi, a ako je u pitanju sa starim Fermi chipom (96 CUDA jezgara) onda je bolji R7 240 :)

Dulence
08.01.2015. @ 03:06 #e72746dc

Pozdrav svima.Uzeo sam ovu karticu pre par meseci i jednostavno je crkla....posle odlaska u servis stigla mi je ponuda da zamenim za SAPPHIRE Radeon R7 240 2GB DDR3 11216-00-20G ili da mi vrate novac,ja sam izabrao zamenu i nisam se pokajao.I ova kartica(MSI) je ok ali po meni je sapphire bolja za jedno 15-20% . Sve najbolje. +:Nije losa -:Crkla mi je posle par meseci.

vlado
24.01.2015. @ 13:12 #11ed663f

valja li cemu? jel moze da se igra fc3 na med-high?

MSI_Guy
31.03.2015. @ 23:15 #ee6b3871

Moze na manjoj rezoluciji od nekih 1366x768, ali tesko na 1680x1050 ili 1920x1080 :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan