logo
nezza

MSI Radeon R7 250 2GB GDDR3 R7 250 2GD3 OC

15.04.2014. @ 20:04   #Komentar #Grafička karta #MSI

Da li te ova grafička dobra za novije igre tipa: Assassins Creed IV Batman Arkham Origins...

6 komentara

Balša
30.11.2014. @ 23:24 #9187e48f

Kakva je grafička za nove igrice? Assassin's Creed IV Black Flag Far Cry 3

MSI_Guy
08.12.2014. @ 12:12 #c1337de6

@Balša Jeste, naravno ne na maksimumu, ali moze da se igra svakako :)

MSI_Guy
08.12.2014. @ 12:13 #d820ab4d

@nezza Mogu sve te igre da se igraju, uz malo smanjivanja detalja, ali ce raditi glatko. Plus uvek mozes jos malo da overklokujes kartu, jer ima odlican kuler :)

milutin
20.02.2015. @ 23:19 #ffdec4f4

na high wot,wow,pro soccer evolution 2013 ne prelazi 25 stepeni pod igricama Radi extra na: napajanje 320w Maticna ploca: Hewlett Packard hp Compaq 6000Pro Procesor: Intel Core 2 Duo E7500 2 x 2933mhz 3mb cache soket 775 Ram memorija: 2 x 2gb ddr3 takt na1333mhz Hard disk: 2 x Seagate ST3250318AS 500gb sata2

milutin
20.02.2015. @ 23:19 #5001a6b2

moze na pci-e 16x da upadne

Redakcija
06.12.2016. @ 10:07 #a61e513f

Ja imam ovu grafu.Radi na 25 stepeni na igricama kao sto su War Thunder i to na ultra podesavanjima.Imam oko 50fps minimalno 30.Jos kad kupim AMD a6 6400k i Maticnu i Ram 8 GB ima da leti na 200FPS

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan