logo
Milan

MSI Radeon X1950 Pro 256MB GDDR3 RX1950PRO-TD256E

23.10.2007. @ 00:18   #Komentar #Grafička karta #MSI

Kartica je ok, i vise od toga, igrice sve rade, sa odgovarajucom kolicinom ram memorije :D. Jedino sto nema podrsku za directx10 i nema 512mb memorije mada to uopste nije neki problem. +:Super, sve igre rade perfektno -:Nije directx10

1 komentar

Danilo
27.01.2008. @ 07:05 #d4d22147

Graficka je sjajna. Koliko je dobra kaze i sama cinjenica da joj mesecima nije padala cena. Kuler radi fenomenalno, gotovo da se i ne cuje a i grejanje je takodje minimalno. Vecina igara radi u jako pristojnoj rezoluciji (1280x1024), jedino sto moze imati problema sa perverzijama kao sto je Crysis. Mada, ko hoce da igra Crysis u Very High, uvek moze da se izbekelji za 400+ evra za GTX ili 3870 X2 +:sjajna graficka -:skoro nema mana, osim nekompatibilnost sa DX10

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan