logo
Nenad81

MSI RX800XT Platinum Edition-VTD256E 256MB DDR3

26.08.2006. @ 11:30   #Komentar #Grafička karta #MSI

Dobio sam je na poklon od caleta,EXTRA je imam 3GB DDR3 rama, tako da ne postoji igra koju nemogu da pustim u najvecoj rezoluciji jedina mana je cena Brate 600e, ali vredi.......

1 komentar

veljko
16.09.2006. @ 00:28 #c91a4d9a

graficka je zaista vrh ali ima veliku potrosnju struje imam 5 coolera i 10 ventilatora po kuci i ne mogu da izglavim sa njom , nije toliko dobra koliko se prica i , kao sto vredi ...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan