Dobio sam je na poklon od caleta,EXTRA je imam 3GB DDR3 rama, tako da ne postoji igra koju nemogu da pustim u najvecoj rezoluciji jedina mana je cena Brate 600e, ali vredi.......
graficka je zaista vrh ali ima veliku potrosnju struje imam 5 coolera i 10 ventilatora po kuci i ne mogu da izglavim sa njom , nije toliko dobra koliko se prica i , kao sto vredi ...