logo
milan

Mushkin 4GB (2x2GB) 2000MHz DDR3 Blackline Stileto 996801ST

24.12.2010. @ 20:08   #Komentar #RAM memorija #Mushkin

kakva je ovo memorija .. i dal moze da stvarno ide do 2000 za ovakve male pare ? :D i dal je kvalitetna .. naravno na intel platformu planiram da ga ugradim .. hvala unapred .. :D

1 komentar

k
08.01.2011. @ 04:49 #77a85a04

100e sam je platio,sad je 88e jedino u duocom-u je jeftinija.Vredi svaku paru.Uzmi ako vec nisi.Terao sam je do 1800 mhz,ne moze ploca vise.1000 din bila skuplja od one od 1600mhz.Ovo je cl 9 zato ta cena.Ona ti dodje isto kao cl7 na 1600mhz.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan