kakva je ovo memorija .. i dal moze da stvarno ide do 2000 za ovakve male pare ? :D i dal je kvalitetna .. naravno na intel platformu planiram da ga ugradim .. hvala unapred .. :D
100e sam je platio,sad je 88e jedino u duocom-u je jeftinija.Vredi svaku paru.Uzmi ako vec nisi.Terao sam je do 1800 mhz,ne moze ploca vise.1000 din bila skuplja od one od 1600mhz.Ovo je cl 9 zato ta cena.Ona ti dodje isto kao cl7 na 1600mhz.