logo
amigof

Mushkin 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 996995

10.08.2012. @ 11:25   #Komentar #RAM memorija #Mushkin

Zna li iko koje latencije se mogu koristiti na ovoj memoriji da bi se ubrzala?

4 komentara

Zoki
24.09.2012. @ 03:14 #92cf45cb

LATENCIJA OVE MEMORIJE JE 9! 100%! Ipak se vise isplati 2x 992043 od ove kombinacije. Uzgred odgovorno tvrdim da su Mushkin memorije mozda i najkvalitetnije (najdugotrajnije i najbrze za ulozeni novac, pogledajte i skuplje modele sa vise MHz)

m
27.11.2012. @ 20:50 #a6f89b35

ocena u win?

nemanja
04.12.2012. @ 02:42 #2e1eafb1

imam 16gb ove memorije u kompu. punio sam ih "do čepa" i mogu da kažem da sam prezadovoljan. Ocena u W7 je 7.5. +:za sada sve -:za sada nista

Marko88
17.12.2012. @ 23:23 #485a36ab

Ja imam kingston hyperx T1 1600 mhz sa velikim radijatorima i ima ocenu 7.8.Mislio sam da je ovo bolje od kingstona.Ja sam sa mojim kingstonom naterao na 8-8-8-24 1.65v +:Kingston sugavi -:Kingston sugavi

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan