logo
Redakcija

Najmoćnija konzola ne pobeđuje uvek

05.12.2013. @ 09:00   #Novost #Konzola

Najmoćnija konzola nije uvek najuspešnija, kaže predsednik Nintnedo of America Reggie Fils Aime kada je govorio o izgledima Wii U konzole ove sezone praznika imajući u vidu da će ova konzola za konkurenciju imati PS4 i XboxOne. Interesantna stvar je da ako pogledate dva poslednja ciklusa pojavljivanja hardvera je to, da nije uvek najmoćnija konzola beležila najbolju prodaju i posebno apostrofirao PS2 i Wii konzole. Odgovornost proizvođača je da pokaže kupcima koliko zabave mogu da imaju sa određenom konzolom jer su one ipak uređaji koji služe za zabavu. Fils Aime je rekao i da je Wii U sada u boljoj poziciji i ima odličnu liniju igara.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan