logo
Redakcija

Nema budućnosti za eksluzivne igre

14.06.2008. @ 10:00   #Novost

Potpredsednik kompanije nVidia za razvoj poslovnih sadržaja Roy Taylor, smatra da vrednosti koje su igračke konzole dostigle znači da se kompanijama koje kreiraju igre više nikako ne isplati da stvaraju naslove koji će biti predstavljeni samo na PC sistemima. On dalje naglašava da postojanje igračkih konzola kompanija Sony, Microsoft i Nintendo ne treba videti kao pretnju PC iranju, već je budućnost u koegzistenciji. Činjenica je da se PC igranje menja ali konzole ne predstavljaju pretnju za PC igre. Ova dva sistema su potpuno različita. Ukoliko kreatori igara to shvate i prilagode se novonastaloj situaciji i konzole i PC igranje će dugo egzistirati.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan