logo
Redakcija

Nema nastavka ZombiU igre zbog slabe prodaje

13.07.2013. @ 09:00   #Novost

Izvršni direktor kompanije Ubisoft, Yves Guillemot, nedavno je izjavio da ZombiU igra za Wii U nije zabeležila očekivani rezultat, kao i da nije donela profit, tako da korisnici ne treba da očekuju objavljivanje nastavka ove igre. Loši rezultati koje je zabeležila ova igra bili su razlog zbog kojeg je ova izdavačka kuća odabrala da objavi Rayman Legends kao igru za veći broj platformi, a ne kao Wii U ekskluzivu. Ubisoft nije jedini koji je nezadovoljan rezultatima koje beleži Wii U budući da Peter Moore, jedan od čelnika kompanije EA, veruje da je Nintendo-va najnovija konzola razočaranje do sada.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan