logo
Redakcija

Nestašica Nintendo Wii

02.03.2010. @ 08:30   #Novost #Konzola

Izgleda da se Wii vratio na onaj nivo na kojem se suočava sa nestašicom zaliha, obelodanio je Reggie Fils-Aime, izvršni direktor Nintendo America. Nakon odlične prodaje koja je zabeležena u decembru mesecu, Nintendo koji predstavlja pravog pionira na polju igračkih konzola, beleži nestašicu zaliha svojih proizvoda. Osim toga, zabeležena je i nestašica Balance Board, koja se isporučuje sa Wii Fit. Ova situacija u kojoj se pronašla kompanija veoma je ozbiljna a Nintendo trenutno isporučuje samo minimalne količine svojih sistema koje će biti dovoljne da ispune potraživanja u toku januara meseca.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan