logo
Redakcija

Nestanak ikona izluđuje

20.06.2010. @ 08:00   #Novost

U poslednje vreme sve je veći broj korisnika koji su prešli na korišćenje Windows 7 OS i koje određeni aspekti ovog operativnog sistema izluđuju. Jedan od njih se žali da kada pokrene neku aplikaciju (Firefox, na primer) preko prečice na taskbaru, Firefox ikona nestaje i transformiše se u taskbar taster što traje sve vreme dok je Firefox aktivan. Na žalost, broj ovakvih žalbi nije mali i stalno je u porastu. Neki korisnici se javljaju navodeći da su se već navikli na to tako da gotovo i ne primećuju nestanak ikone. Neki su otišli toliko daleko da navode da to ima i neke prednosti jer u tom slučaju ima više mesta za taskbaru koje je inače rezervisano za ikone.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan