logo
PICk

Netgear WGR614 10/100 4xports, 1xWAN

20.08.2009. @ 18:14   #Komentar #Ruter #Netgear

Koristim ovaj ruter vec neko vreme i nije bilo nikakvih problema.Veoma se lako instalira i za tu cenu je vise nego dobar +:Odlican

2 komentara

Ivan
20.08.2010. @ 10:54 #799799a4

Imam ga zaista dugo, pohvalio bih ga, ali je jedina mana sto cesto moram da ga restetujm, puca ADSL konekcija. Mozda je problem do Telekoma, ne znam, ali opet kazem, za ovaj novac jako, jako dobra kupovina. +:Lako konfigurisanje -:Cesta potreba za resetom

paja
24.12.2010. @ 23:02 #1cb0261d

radio lepo dok nije nestalo struje 4h. od tada vec mesec dana pokusavam da ga povezem! jedino da ga posaljem u fabriku u usa!! uzas od rutera!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan