logo
Daiky

Netgear WGR614EE 10/100 4 ports, 1 WAN port

19.06.2008. @ 21:32   #Komentar #Ruter #Netgear

Kupio sam danas ovaj ruter i naravno nastali su problemi.Posto se instalacija vrsi preko cd-a u jednom od koraka kada treba da proveri da li ruter povezan sa adsl-om prijavljuje da nema konekciju (sve sam lepo povezao kao u uputstvu).Pokusao sam preko firefox-a ili explorera da ukucam 192.168.1.1 i nema sanse,prikazuje mi da sam konektovan ali ne mogu otvoriti nista ni u exploreru ni u firefoxu a adresa se promeni kada ga ukuljucim.Da li neko moze da mi pomogne? -:Problem

19 komentara

Daiky
21.06.2008. @ 13:14 #3ab9be44

Resio sam problem,osim instalacije koja je komplikovana ovaj ruter radi odlicno,do sada nije pravio probleme...Moja preporuka! +:Izgled,performanse

djole
11.07.2008. @ 06:43 #46a5adbf

isprobao sam i tp-link i d-lik od drugara i nisam bio zadovoljan imao sam sa oba nesto losiji domet povremeno se gubio signal na oba .onda sam na preporuku kupio ovaj netgear koji je jeftiniji od predhodna dva i iznenadjujuce imam solidan domet radi konstantno bez prekida za razliku od predhodna dva .signal ide kroz 3 zida i plafon iz prizemlja na sprat.odlicna podrska na netu.preporuka +:Izvrstan rutersa dobar domet meni signal prolazi kroz 3 zida iz prizemlja na sprat. -: u pocetku malo komplikovano treba redosledom slediti uputstvo onda sve ok

xrogax
14.09.2008. @ 11:59 #c3a234a7

Osim instalacije imam sve pohvale na racun ovog uredjaja, za ove pare nema nista kvalitetnije da se kupi. +:extra domet,dizajn, performanse -:komplikovana instalacija

Petar
29.10.2008. @ 10:25 #564d0d6d

Kako si resio problem sto ti ne prepoznaje internet??? Instalacija mi kaze na povezem internet (koji je vec povezan) pa da pokrenem setup ponovo. Da li ti njegov DHCP automatski dodeli adresu, posto meni ne dodeljuje iako sam namestio na Obtain automaticaly????

Petar
29.10.2008. @ 11:38 #9a92822c

Kako si resio problem sto ti ne prepoznaje internet??? Instalacija mi kaze na povezem internet (koji je vec povezan) pa da pokrenem setup ponovo. Da li ti njegov DHCP automatski dodeli adresu, posto meni ne dodeljuje iako sam namestio na Obtain automaticaly????

Nemanja
19.11.2008. @ 06:56 #ed283b7d

Resetujes modem na fabricka podesavanja, krenes u manuelno podesavanje i onda bi trebalo da ti se u basic settings pojavi mogucnost za PPPoE. Javi mi se na mehur@neobee.net -:Komplikovana instalacija

liOnac
06.12.2008. @ 00:19 #0857f5f1

CD je nepotreban, samo je bitno da znate fabricku adresu ruter 192.168.1.1 Ko nema iskustva sa ruterima, svaki mu je komplikovan. +:Ok ruter -:za sada nista

sima
19.12.2008. @ 05:15 #be8068fa

Imamo ga vec nedelju dana fenomenalan ruter.Ovde se pojedinci zale na instalaciju,nista jednostavnije ukucate 192.168.1.1 i sledite redom uputsvo.Za sad radi fenomenalno kao Svajcarac.Ni malo se ne greje iako smo prikjucili 3 kompa i svi smo na Internetu po ceo dan i noc.Za ove pare nista bolje, nije dzabe NO 1. Najprodavaniji ruter u Evropi. +:veliki domet,stabilan u radu,ne greje se ni malo.Izgled fenomenalan NO1

misa
28.12.2008. @ 09:59 #ca05279a

nakon 10 dana koristenja utisci vise nego pozitivni,stabilan rad ,domet,samo da potraje +:radi savrseno -:za sada nista

Milan
19.01.2009. @ 10:32 #16c5367d

Zanima me da li se skida antena na ovom uređaju kako bi uz pomoć spoljašnje povećao domet. Pozdrav svima, hvala na eventualnom odgovoru.

Stefan
30.11.2009. @ 01:14 #b72065f3

Vrlo velik domet, veza stabilna. hvatam signal kroz 3 zida debljine vece od pola metra, na daljini preko 10 metara vazdusnom linijom. Veza ne puca. Podesio ga prema uputstvu. Vec mesecima radi po citav dan bez greske. +:Odlicno radi!!!

Pera Peric
12.12.2009. @ 12:22 #d0408ad4

Odlican ruter. Iznenadjujuce veliki domet i radi bez greske i gasenja, evo vec metar dana... Za svaku preporuku.

Sima
23.01.2010. @ 09:47 #5a469154

Naime, imam dva kom. WGR614v8, znaci identicni. Drugi sam kupio jer sam bio prezadovoljan prvim, sto je logicno. Medjutim, pored pocetnih problema pri instalaciji javljaju se i trajni problemi. Prvo je PCju dodeljivao neku drugu IP adresu od fabricke, tipa standardnu WIN 169.254..., pa nekad "ubode" i 10.100....., nekim resetom uspem da pogodim predvidjenu 192.168.1.1 ali nakon iskljucenja iz napajanja, radi prenosa na drugo mesto, sve se vrati u haos, a u poslednje vreme je i blokiran nakon ukljucenja tj. popale se sve lampice u zuto i tako stoji. Opet reset pa proradi ali to mora svaki put.... Da nemam onaj prvi koji radi bez greske bacio bih ovo ali sada idem da ga reklamiram.... :) +:extra RUTER, svaka preporuka za domet, stabilnost i kvalitet veze -:od dva kom. jedan ne uspevam nikako da namestim

hackmaster
10.02.2010. @ 14:06 #656087ee

Sve je extra bas, bas jak signal!!! Laka instalacija!!! Lako podesavanje!!! +:Sve extra, kvalitet i stabilnost veze, veliki domet!!! -:Nista za sad

miki
16.03.2010. @ 13:53 #16e8833a

4 sata sam pokusavao da ga instaliram...sve po uputstvu sa cd-a...onda me prebaci na explorer i sta god da stavim na user name i password ne ide....savetovali mi tp-link kao jednostavan za instalaciju ali ja ovaj....i sad ga samo gledam... -:katastrofa

miki
16.03.2010. @ 18:49 #fe92f717

opet ja! nakon 6 sati mucenja sa instalacionim cd-om, krenuo od control panel,-netw conn,-pa, new netw.conn, i za 20-tak sec povezao laptop!!! upozorenje!! >nikako ne krenuti sa cd-om koji se dobija uz ruter!! vozace vas satima... ne treba vam ni ono: 192.168..... samo, i samo preko network wizzarda i traje 15-tak sec (+10-tak trazenje laptopa)....onaj idiotski cd odmah polomite!!!! a ruter je stvarno fantazija.... +:super veza -:idiotski instal.cd

paja
24.12.2010. @ 23:09 #6ad3c966

radio lepo dok nije nastalo struje. ovde na dorcolu kao da smo u zanzibaru.. malo-malo pa nas secaju idioti iz edb-a. e, od tada vec mesec dana ne mogu da ga povezem! provedem po 2-3 sata pa odustanem da ga ne bih polomio! pa neki dan opet! vise ne znam sta da radim. ako neko zna, molim da javi. bg. pajarista@gmail.com unapred hvala

mario
27.01.2013. @ 19:09 #7f796fd8

dobar je router, samo nemgou nikako da skontam kako ga instalirat, prvi put sam uspio, nakon sto sam sistem oborio na pc, vise nece da ga instalira, neznam do cega je problem, sve korake po upustvu pratim al nece, jel ima bilo ko da pomogne ???? -:teska instalacija

Bonda
16.02.2013. @ 22:05 #d099fb64

Kupio sam ruter pomenuti i odbio samo ponjac uz njega i antenu.Ruter ima 4 WAN ulaza i jedan ADSL ulaz.Moj Lan kabl i kabl od interneta mogu samo ulaziti u WAN ulaze nemogu u ADSL ulaz.Ja sam spojio obadva kabla u WAN ulaze i imam internet na kompu iako ruter uopste nije instaliran posto nemam ni cd za inslaciu.Kako da ga instaliram da mu dam ime sifur i ostalo i da mogu fino sa telefona da idem na WiFI. -:Problem za poluditi

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan