Odlican uredjaj, imam ga vec poprilicno. Jedina mana je sto nisam uspeo da naguran na njega DD WRT, ali radi i ovako solidno. Topla preporuka, mada mislim da mu je cena malo jaca.
1 komentar
Aleksandar
22.01.2012. @ 10:05 #6826de13
Moze DD-WRT ubacio sam u njega recommended verziju radi veoma stabilno