logo
Ivan

Netgear WGR614L 10/100 4 ports, 1 WAN

11.02.2010. @ 09:13   #Komentar #Ruter #Netgear

Odlican uredjaj, imam ga vec poprilicno. Jedina mana je sto nisam uspeo da naguran na njega DD WRT, ali radi i ovako solidno. Topla preporuka, mada mislim da mu je cena malo jaca.

1 komentar

Aleksandar
22.01.2012. @ 10:05 #6826de13

Moze DD-WRT ubacio sam u njega recommended verziju radi veoma stabilno

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan