Apple smatra da je problem ako korisnici mogu imati dva operatvna sitema na MAc-u, s obzirom da ih mogu mnogo bolje uporediti u tim uslovima. Jedan od hakera je instalirao Boot Camp na Mac pa posle toga world of warcraft da testira kako će raditi i na rezoluciji od 1440x900 sa svim grafičkim detaljima na maximumu sa BootCamp-om je imao između 15 i 20 FPS-a, a sa Windows-om između 35 i 40 FPS-a što je poprilična razlika. Haker je izjavio da više voli korišćenje OS X operativnog sistema, ali da bi bilo to teško da objasni pošto je igra u window-su bila duplo brža.