DS DoubleSys, aplikacija za iPhone koja ovaj vaš uređaj pretvara u neku vrstu Nintendo DS igračke konzole je nestala sa iTunes prodavnice aplikacija. Detaljnom pretragom je utvrđeno da ova aplikacija uopšte više ne egzistira u prodavnici. Ovo i nije veliko iznenađenje ukoliko se ima u vidu da je aplikacija bila veoma slična Nintendo DS konzoli. Ona je imitirala rad Nintendo DS konzole, njen meni i čak neke zvuke što sasvim sigurno nije naročito obradovalo kompaniju Nintendo. Samo nekoliko časova kasnije i sa YouTube sajta je uklonjen video klip koji promoviše ovu aplikaciju koja je delo ZM2 Dev kompanije.