Kompanija Nintendo je zabeležila gubitak od 72 miliona evra u kvartalu koji je okončan 30. juna ove godine. Neto profit za isti period godinu dana ranije je iznosio 62.8 miliona evra. Neto prodaja kompanije je opala neznatno, ali prognoze kompanije za ovu fiskalnu godinu koja će biti okončana 31. marta 2015. godine su ostale nepromenjene. Loš učinak u kvartalu za nama je pre svega izazvan nedostatkom velikih izdanja iako se Mario Kart 8 prodaje veoma dobro i prodato je 2.82 miliona kopija u toku kvartala uprkos tome što je igra izdata u maju. Zabeležen je i oštar pad prodaje 3DS konzole koja je prodata u 820.000 jedinica u odnosu na 1.4 miliona 2013. godine.