logo
Redakcija

Nintendo ponovo postaje kompanija zabave

30.10.2012. @ 10:30   #Novost #Konzola

Predsednik Nintendo of America, Reggie Fils-Aime je govorio o nastupajućoj novoj konzoli ove kompanije u SAD pod nazivom Wii U. Ovaj sistem označava prvi igrački kućni hardver kompanije koji će biti predstavljen na teritoriji SAD u poslednjih šest godina. Wii U takođe predstavlja glavni prelazak kada je reč o strategiji kompanije pri čemu se nova konzola razlikuje od striktnog dizajna fokusiranog samo na igre koji je postojao kod prethodnih sistema. Wii U neće biti samo za igranje igara već će služiti i za kontrolisanje TV uređaja i otkrivanje i streaming drugih sadržaja sa interneta. Novim dizajnom Wii U obezbeđuje igrački doživljaj korišćenja dva ekrana.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan