logo
Redakcija

Nintendo priželjkuje više korisnika

24.06.2012. @ 09:00   #Novost #Konzola

Potpredsednik odeljenja za prodaju i marketing Nintendo America, Scott Moffitt, navodi da Nintendo želi da povrati veliki broj igrača, a glavni adut za to im je upravo Wii U igračka konzola. Moffitt je istom prilikom naglasio da ova kompanija jednostavno nimalo nije zabrinuta po pitanju toga šta rade Sony i Microsoft. On naglašava da se kompanija nada da će svi oni igrači koji su nekada bili verni Nintendo odlučiti da upravo njima poklone svoje poverenje, ali se nadaju i većem broju novih korisnika za koje smatraju da će biti impresionirani novom konzolom i novim igrama.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan