logo
Redakcija

Nintendo Wii U je mogao biti portabl sistem

27.06.2011. @ 08:00   #Novost #Konzola

Predsednik kompanije Nintendo, Satoru Iwata, nedavno je naglasio da bi Wii U kontroler mogao da bude samostalni portabl sistem. Iwata je takođe obelodanio da je njegov tim još u toku 2007. godine znao da žele da dodaju drugi ekran njihovoj konzoli sledeće generacije. Tim je takođe želeo to da uradi i sa Wii ali da su ih tada troškovi ubedili da to ne urade. U početnom stadijumu planiranja, drugi ekran na Wii U nije bio podrazumevan kao deo kontrolera kao što je to sada, a drugi displej bi jednostavno mogao da stoji na stolu. U toku održavanja E3 Nintedno je prikazao 2D verziju Super Mario igre za koju nije potreban TV.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan