logo
Redakcija

Nokia Angry Birds šampionat u Srbiji

26.08.2011. @ 10:30   #Novost

Nokia organizuje prvi Angry Birds šampionat u Srbiji ovog avgusta. U 8 velikih gradova širom Srbije, svi zainteresovani su imali priliku da pokažu svoje veštine u ovoj zanimljivoj igri za telefone sa ekranom osetljivim na dodir i tako pomognu simpatičnim a ljutim ptičicama da se oslobode napasnih zelenih prasića koji im stalno kradu jaja. Najbolji igrači u svakom od gradova osvojili su i vrednu nagradu – najnoviji Nokia X7 smart telefon, kao i pravo da učestvuju u superfinalu ovog šampionata u Beogradu, koje će se održati na trgu Nikole Pašića 26. avgusta. Pobednik finala će, pored titule onog od koga zeleni prasići drhte od straha, osvojiti i put na čuveni karneval u Rio de Žaneiru, za dve osobe.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan