Predsednik kompanije Nintendo America, Reggie Fils-Aime tvrdi da će prodaja Wii igračke konzole biti nastavljena i u narednom periodu. On naglašava da je na teritoriji SAD do sada prodato 40 miliona jedinica Wii igračke konzole te da se nove prilike očekuju na drugim mestima. Reggie Fils-Aime navodi da je on odgovoran za teritoriji Kanade i Latinske Amerike te da postoje velike šanse za uspeh Wii na tim tržištima, naročito kada je u pitanju Latinska Amerika. On je dodao da se veliki uspeh ove konzole očekuje i na tržištima Istočne Evrope.