logo
Redakcija

Novi StarCraft II screenshotovi

06.02.2008. @ 12:30   #Novost

Kompanija Blizzard, koja stoji iza serija Warcraft i Diablo je objavila nekoliko novih screenshot-ova vezanih za dolazeći naslov – StarCraft II. Što se tiče drugih informacija vezanih za ovu igru, nema ničega novog. Datum pojavljivanja i dalje ostaje dosta širok pojam „2008“. Prema informacijama kompanije Blizzard igru će pokretati novi engine „koji ima mogućnost savršenog prikazivanja pejzaža ali i masivnih pojedinačnih jedinica i armija“. Blizzard će u ovoj igri predstaviti i neke nove jedinice dok će neke stare imati novi izgled. Obzirom da je igra veoma popularna za igranje online, nema sumnje da će StarCraft II doneti unapređenja i po ovom pitanju.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan