logo
Redakcija

Novosađani dobili svoj Sony centar

17.12.2013. @ 12:30   #Novost

Pored predstojećih novogodišnjih praznika, kompanija Sony ima još jedan razlog za slavlje, jer je tokom vikenda građane Novog Sada obradovala otvaranjem Sony centra na prvom spratu novootvorenog tržnog centra „BIG“. Dok su Novosađani imali prilku da vide i isprobaju novitete ovog japanskog proizvođača, Sony centar u Beogradu obeležio je svoj drugi rođendan. Inspirisan duhom Nove godine i Božića, ovaj japanski gigant nije propustio da razveseli svoje verne kupce poklonima iznenađenja, kao i specijalnim popustima u Sony centrima u Beogradu i Novom Sadu.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan