logo
Redakcija

nVidia uskoro obezbeđjuje bolje drivere

13.02.2007. @ 10:00   #Novost

U proteklih nekoliko nedelja nVidia je bila na meti kritika zbog veoma loših i beta verzija drivera za Vista-u. Prema informacijama iz kompanije ovo će se ukoro promeniti i kompanija će uskoro imate ne dva seta drivera kao do sada (jedan za SLI i drugi za single kartice), već čak šest: jedan za DX9 single kartice, jedan za DX9 SLI, jedan za DX10 single kartice, jedan za DX10 SLI, jedan za OpenGL single kartice i jedan za OpenGL SLI. Neće se samo ovo promeniti već i dizajn driver-a usled odluke Microsoft-a da izmesti podešavanje driver-a iz režima jezgra u režim korisnika čime je sistem postao stabilniji.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan