Mogu samo reći ovo: Da na njima piše KINGSTONE bile bi Old Time Best Buy! Kome treba da popravi, dogradi ili proširi memoriju... Ne žalite para! Šteta što ne mogu da se nađu više. Izdržale su te kojekakve OC stručnjake, padove napona, 'dump'-ove sistema i... I dalje rade kao prvog dana. +:Perfektno odrađene, stabilne, dugotrajne... -:Nema vrdanja sa OC
Da li ce se dosta osetiti ako ubacim jos 1GB memorije na 2GB-a OCZ. Naravno sto se tice windows 7, i za igre da li ce doneti dosta bolje performanse?
Hoce primetices sa dva 2gb rama ubrzanje! +:ZA milana