logo
Zaphod B.

OCZ Technology 2GB (2x1GB) 1066MHz DDR2 Reaper

16.07.2007. @ 20:58   #Komentar #RAM memorija #OCZ Technology

Neverovatna memorija. Em ima dozivotnu garanciju, em sam je kao od sale "nasvirao" na oko 1333 i radila je bez problema. Na sajtovima pise da su je overklokovali i do 1400, ali to nisam probao. Ukoliko imate plocu koja podrzava 1066 magistralu, nema dileme sta je vrh... +:Izgled, brzina, overklokabilnost... -:Bas nista

5 komentara

Aca
10.06.2008. @ 13:44 #ee5a5740

Stvarno su moduli perverzija TOPLA PREPORUKA.. +:AMA SVE... -:Ne kombinujte sa Asus P5E,nece te moci da izvucete max clock...

Pera
04.04.2010. @ 02:31 #4541e33c

prodaje li neko istu memoriju koja radi na 800MHz.

Taliman
15.04.2010. @ 10:03 #f70b8448

Nije obavezno da radi na 1066 moze i na manje, to je maksimalna frekvencija na kojoj moze da radi ne i jedina.

Bojan
21.04.2010. @ 12:58 #fcf5e688

Imam 2x1GB ove memorije i prezadovoljan sam, samo mi nije jasno zasto pise da radi na 1066mhz kad po defaultu radi na 800mhz! Neki kazu da su je nasvirali do 1200, ali iako moja ploca podrzava tu magistralu, nece vise od 1066. +:retko dobra memorija -:po default-u radi na 800Mhz

ljuban
21.02.2014. @ 14:04 #5edbe81d

imam maticnu plocu asus m2n mx se plus....da li moze ova ram memorija moju plocu?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan