memorija nosi microne i veoma je solidna mada njena kompaktibilnost je diskutabilna na plocama pa prvo dobro proverite,clock-uje se solidno.......i ima mogucnost vodenog hladjenja da ubacite i ovu memaru u vas water loop u sistemu
Radi na perverznim latencijama,hladna kao spricer,sta reci za DDR 2 koji po difoltu radi na 1066MHz,zaista sve naj naj. +:Bukvalno sve