logo
kiza

OCZ Technology 2GB (2x1GB) 1200MHz DDR2 Reaper HPC

23.10.2008. @ 14:15   #Komentar #RAM memorija #OCZ Technology

Odlican overkloker,vrlo stabilna svaka pohvala +:odlicna izrada

1 komentar

milentije
30.12.2009. @ 10:26 #4b5ecace

Izuzetna! zaista fantasticna memorija stabilna do kraja, jeste da je nema vise i da je stara tehnologija ali imam istu pa moram da napisem radi na p45 maximus 2 formulom u 4*1 gb modu...nikada NIKAKAV problem! -:bakar oskidira i pocrni....

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan