logo
†Diavolo†

OCZ Technology 4GB (2x2GB) 2000MHz DDR3 Platinum XTC

17.01.2009. @ 12:03   #Komentar #RAM memorija #OCZ Technology

Vrhunska memorija! Sklapao sam ortaku komp i uzeo nju... Neverovatna je! Samo sto je jos uvek paprena cena...jbg +:brzina,4gb -:malo vise se greje

2 komentara

Neko
20.01.2009. @ 01:53 #cfbcdb68

na koji rig si ti to instalirao? +:Odlican izgleda ali nemoze da se koristi na mobos iz asus na triple channel -:Samo kao dual channel ddr3

Enthusiast87
02.04.2009. @ 01:41 #103e65f3

Uzeo module od po 1GB,i to 4 komada. Na XFX 790i Ultra SLI ploci,sa E8400 procesorom,najstabilnija je kada radi sa 2 zauzeta slota,na 1300MHz i kada je FSB takodje 1300 MHz.4 slota ne stignu ni da prodju BIOS. Malo bolja situacija sa Asus P5Q3 WiFi Deluxe,ali sistem relativno cesto zamrzava ekran (probao graficke:8800GT * 2 ,ili single GTX285).Probao cak i drugi procesor (Q6600).Verujem da je ovo sjajna memorija.Ali ja sa njom nisam imao srece.Mozda mi je nesto i promaklo,ali ako nije,OCZ Platinum serija je ogromno razocarenje....Oprez! Pozz +:Lepo izgleda pod UV lampama -:Sve ostalo

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan