logo
Laptop

Odlican laptop. +:Dobra beterija. -:Nemam zamerki.

05.08.2011. @ 09:59   #Komentar #Laptop

Odlican laptop. +:Dobra beterija. -:Nemam zamerki.

1 komentar

zux
30.11.2011. @ 11:17 #0aba6b59

Naravno shodno njegovoj konfiguraciji,ne mozes da igras Crysis ili sta vec.Ali bukvalno ga je tesko cut da radi,cak i leti,nikakvih problema za sada nisam imao. +:Ma sve dobro

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan