Dugotrajna prepirka između Microsoft-a i kompanije Savvysoft došla je do svog završetka nakon što su dve strane došle do zaključka da ne mogu da se slože. Prepirka je počela nakon što je utvrđeno da Microsoft nema isključivo pravo na naziv Excell za svoju aplikaciju za obradu tabela. Naime, već je postojala slična aplikacija za rad sa tabelama naziva Turbo Excell. Odluka o obustavi „neprijateljstva“ je dobra za Savvysoft, jer iako ima izglede da dobije ukoliko slučaj dođe do suda, za parnicu je ovoj kompaniji potrebna velika količina novca koju ona nema.