logo
Redakcija

OS X Yosemite beleži rast od 13 odsto

27.10.2014. @ 11:00   #Novost

Nedelju dana nakon objavljivanja, Apple OS X Yosemite zabeležio je prisustvo na 13 odsto svih Mac računara na teritoriji Sjedinjenih Američkih Država i Kanade. U prvih nekoliko nedelja dostupnosti, Maverick je zabeležio gotovo isti udeo: 12.4 odsto. Prihvatanje Yosemite operativnog sistema veoma je važno za kompaniju Apple budući da je obezbedila dodatne iOS – OS X integracione karakteristike – set koji se kolektivno naziva „Continuity“ i koji je dizajniran tako da privoli trenutne vlasnike iPhone i iPad uređaja da kupe i Mac.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan